Jaunumi

Aicinām darbā eksponātu uzraugu

26. Aprīlis, 08:41, 2024 Sēļu sēta

Jēkabpils Vēstures muzejs aicina darbā uz noteiktu laiku (vasaras sezonā) eksponātu uzraugu muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” (profesijas kods 541912)

Galvenie pienākumi:
- veikt ekspozīciju uzraudzību un ieejas biļešu tirdzniecību,
- uzturēt tīrību un kārtību eksponātēkās un teritorijā,
- sniegt informāciju muzeja apmeklētājiem,
- piedalīties muzeja pasākumu un programmu norisēs.

Prasības pretendentam:
- vēlama vismaz vidējā izglītība,
- labas komunikācijas prasmes,
- spēja strādāt komandā,
- teicamas latviešu valodas zināšanas.

Piedāvājam:
- stabilu atalgojumu un sociālās garantijas,
- mēnešalgu 700 euro,
- bezmaksas apmeklējumu Latvijas muzejos.

Pieteikumu – motivācijas vēstuli un CV sūtīt elektroniski ar norādi – pieteikums eksponātu uzrauga amatam, uz e-pasta adresi: info@jekabpilsmuzejs.lv līdz 2024. gada 3. maijam vai iesniegt personīgi Jēkabpils Vēstures muzejā, Rīgas ielā 216B.

Tālrunis informācijai 26597463.

Pretendentus, kuri tiks atzīti par atbilstošiem kvalifikācijas prasībām, uzaicināsim uz interviju.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām