“Sēļu sēta” atvērta apmeklējumam

6. Septembris, 12:00 Sēļu sēta
“Sēļu sēta” atvērta apmeklējumam

Līdz 31. oktobrim apmeklētāji var pagūt apciemot Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļu “Sēļu sētu”.
Ievērojot noteiktos drošības pasākumus, muzejs ir atvērts ikvienam apmeklētājam. Aicinām telpās lietot sejas maskas, ievērot 2 metru distanci un dezinficēt rokas. "Sēļu sētas" apmeklējums individuālajiem apmeklētājiem iepriekš nav jāpiesaka.

Grupu ekskursijas norisinās apmeklētājiem, kuri var uzrādīt Covid-19 sertifikātus. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, tālrunis +371 27029039

Muzeja brīvdabas nodaļā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai personas kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes. Personālam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā.
Uz laiku muzejā ir atcelti visi publiskie pasākumi klātienē, tai skaitā ekskursijas un muzejpedagoģiskās nodarbības.
Sēļu sēta apmeklētājiem pieejama septiņas dienas nedēļā, darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00 un brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 17:00.

!!! Saistībā ar Amatu mājas celtniecības darbiem, ieeja muzejā ir no Dambja ielas.