No 3. maija atvērta “Sēļu sēta”

17. Jūnijs, 15:43 Sēļu sēta
No 3. maija atvērta “Sēļu sēta”

Pēc ziemas sezonas savus vārtus apmeklētājiem atver Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļa “Sēļu sēta”.
Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, Sēļu sēta ir atvērta individuālajiem apmeklētājiem un apmeklētājiem no vienas mājsaimniecības. Apmeklētājus aicinām ievērot 2 metru distanci.
No 4. jūnija apmeklējumam atvērtas "Sēļu sētas" eksponātēkas. Muzeja telpās uz katru apmeklētāju nodrošināmi 25 kvadrātmetri publiskās telpas, savukārt ārpus telpām – 10 kvadrātmetri. Attiecīgi, vienā eksponātēkā drīkst atrasties viens apmeklētājs vai mājsaimniecība.
Muzeja brīvdabas nodaļā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai personas kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes. Personālam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā.
Uz laiku muzejā ir atcelti visi publiskie pasākumi klātienē, tai skaitā ekskursijas un muzejpedagoģiskās nodarbības.
Sēļu sēta apmeklētājiem pieejama septiņas dienas nedēļā, darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00 un brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 17:00.

!!! Saistībā ar Amatu mājas celtniecības darbiem, ieeja muzejā ir no Dambja ielas.