Jēkabpils Vēstures muzejs aicina darbā izstāžu un ekspozīciju kuratoru

8. Oktobris, 12:35 Vēstures muzejs
Jēkabpils Vēstures muzejs aicina darbā izstāžu un ekspozīciju kuratoru

Galvenie darba pienākumi:
Sagatavot muzeja izstāžu plānu un veikt tā realizāciju;
Sagatavot izstādi interpretējošus tekstus, informatīvus materiālus;
Savu amata pienākumu ietvaros sniegt atbalstu muzeja speciālistiem, realizējot izstāžu un ekspozīciju projektus.;
Sadarboties ar komunikāciju nodaļas speciālistiem, nodrošinot darbu ar muzeja apmeklētājiem, vadīt ekskursijas, piedalīties izglītojošajās programmās;
Izstrādāt muzeja reklāmas dizainu, sagatavot reklāmas materiālus;
Noformēt telpas pasākumiem, muzeja fasādi un teritoriju, atbilstoši gadskātru un valsts svētku svinībām.

Prasības:
Izglītība: Augstākā vai vidējā profesionāla mākslas vai dizaina specialitātē;
Publiskās uzstāšanās prasmes;
Prasme strādāt komandā, disciplinētība, precizitāte un augsta atbildības sajūta, kā arī labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas angļu un krievu valodas zināšanas;
Izpratne un interese par kultūras nozari, muzejiem.

Mēs piedāvājam:
Labus darba apstākļus atjaunotajā Krustpils pilī;
Radošu un atsaucīgu darba kolektīvu;Atalgojumu 781 EUR bruto;
LR normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas.

Pieteikuma dokumentus (CV un motivācijas vēstuli) lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pasta info@jekabpilsmuzejs.lv ar norādi “Pieteikums vakancei izstāžu un ekspozīciju kurators” līdz 2021. gada 25. oktobrim.

Jau iepriekš pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka līdz 2021. gada 1. novembrim sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri pēc CV un motivācijas vēstules izvērtēšanas tiks aicināti uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, Jēkabpils Vēstures muzejs informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādes pārzinis ir Jēkabpils Vēstures muzejs, kontaktinformācija: Rīgas iela 216B, Jēkabpils, LV-5202.