Jaunumi

Dodies pastaigā Jēkabpils - Spunģēni

11. Novembris, 13:00 Apmeklētāju centrs
Dodies pastaigā Jēkabpils - Spunģēni

Šonedēļ noslēdzies projekts “Pa Spunģēnu gājēju un veloceliņu Daugavas ielejā”, kura rezultātā tika uzstādīti tematiski soliņi. To dizainā izmantoti frēzējumi metālā, kas ir cieši saistīti ar Daugavas tematiku. Lai apskatītu soliņus, iesakām doties pastaigā “Jēkabpils CSDD - “Kalmītes”, Spunģēni. Dodoties šajā maršrutā, būs iespēja apskatīt jaunos soliņus, iegriezties kafejnīcā “Sapnis”, kur līdzņemšanai iegādāties kādu karsto dzērienu un turpināt gājienu. Nonākot līdz Krustpils pagasta kultūras namam, ejot aiz ēkas pa labo pusi, ir iespēja uzspēlēt āra šahu, veicot vingrinājumus uz āra trenažieriem sasildīties, un izšūpoties šūpolēs. Nonākot galamērķī iegriezieties “Lii” konditorejā palutināt sevi ar kādu gardu kūkas gabaliņu vai macarons cepumu! Šajā ekā darbojas arī keramiķe Daiga Reiņikova, (DR Keramika). Keramiķes izgatavotos māla traukus iespējams apskatīt darbnīcas skatlogā.

Zemāk pievienotajā kartē ir aptuvenais maršruta garums un ilgums no Jēkabpils CSDD  līdz “Kalmītēm” Spunģēnos.  Pastaigā dosieties pa ietvi un gājēju velo celiņu līdz Krustpils pagasta kultūras namam. Tālāk ceļš turpināsies pa kreisi no kultūras nama pa Zaķu ielu, līdz, pārejot pāri ielai, nonāksiet pie ēkas “Kalmītes” Spunģēnos.

Ieteikumi pastaigai.

  • Saģērbies atbilstoši laikapstākļiem
  • Ja pastaigu veic laikā, kad sāk satumst, parūpējies par atstarojošiem elementiem savā apģērbā
  • Ja vēlēsies nogaršot “Lii” konditorejas gardumus, tad ņem vērā, ka darba laiks  P. – C. un Sv. slēgts. Piektdienās 12:00 – 18:00, sestdienās 10:00 – 14:00. Ar gardumu piedāvājumu var iepazīties “Lii “konditoreja facebook un instagram lapās vai zvanot pa tālr. 20022786 (Ligita Felsa)
  • Ja epidemioloģiskā situācija valstī ļauj, tad, iepriekš piezvanot, iespēja paviesoties pie keramiķes Daigas Reiņikovas darbnīcā. Tālr. 29885894
  • Pastaigas sākuma punktu katrs var izvēlēties pēc saviem ieskatiem

    Karte

Lai jauka pastaiga!

 

Ieteikt citiem: