Jaunumi

Jēkabpils tūrisma objekti iekļauti jaunajā tūrisma piedāvājumā “ATKLĀJ! IZPĒTI! IEPAZĪSTI!”

1. Jūnijs, 16:29, 2021 Apmeklētāju centrs
Jēkabpils tūrisma objekti iekļauti jaunajā tūrisma piedāvājumā “ATKLĀJ! IZPĒTI! IEPAZĪSTI!”

Ceļotāji aicināti doties neparastā piedzīvojumā, ko sniegs jauns tūrisma piedāvājums “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti!”. Tā ietvaros izstrādāti trīs tematiskie tūrisma maršruti, kas aptver Latvijas (Zemgales), Lietuvas (Viļņas un Rokišķu) un Baltkrievijas (Polockas) reģionu amatu prasmju, tradīciju, vēstures liecību un kultūras mantojuma vērtības. Lai ceļotājam informācija par piedāvājumiem būtu pieejamāka un uzskatāmāka, tūrisma maršruta izstrādes ietvaros tapušas košas informatīvas brošūras, kas piedāvā trīs dažādus tematiskos maršrutus.

•    “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti! Amatu prasmes un tradīcijas”
•    “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti! Nemateriālo kultūras mantojumu”
•    “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti! Izcilas personības, vietas un notikumus”

Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļu “Sēļu sēta” atradīsiet brošūrā “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti! Nemateriālo kultūras mantojumu”. Brošūrā “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti! Izcilas personības, vietas un notikumus” ieraudzīsiet tādus Jēkabpils tūrisma objektus, kā Jēkabpils Vēstures muzeju, UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto Strūves ģeodēziskā loka punktu “Jēkabpils"  un Svētā Gara pareizticīgo baznīcu un vīriešu klosteri.
Brošūras no jūnija būs pieejamas Zemgales reģiona tūrisma informācijas sniegšanas vietās. To digitālās versijas iespējams lejupielādēt šeit.

Tūrisma maršruti “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti!” būs lielisks piedzīvojums apmeklētājiem, kuriem interesē radošas aktivitātes, kas balstītas kultūras izpētē un iepazīšanā. Katrs no apskates objektiem ir unikāls un tā vērts, lai atklātu, izpētītu un iepazītu tuvāk.

Ieteikt citiem: