Jaunumi

Piedalies vasaras ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ

7. Jūnijs, 12:29 Apmeklētāju centrs
Piedalies vasaras ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ

Visas vasaras garumā, no 7. jūnija līdz pat 22. septembrim, Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioni organizē ceļošanas akciju tūrisma maršrutā BALTU CEĻŠ.
        Akcija tiek organizēta ar mērķi iepazīstināt ceļotājus ar Baltu kultūru un vēsturi, ceļojot pa kuršu, zemgaļu, sēļu, žemaišu un aukštaišu sentautu zemēm un apmeklējot maršruta objektus. Ceļotāji ir aicināti ievietot foto ar skaistiem dabas skatiem, foto no muzeju ekspozīcijām un citiem saviem piedzīvojumiem, apmeklējot maršruta objektus (ar vai bez teksta), un dalīties ar tiem savos sociālo tīklu Facebook vai Instagram profilos. Reizi nedēļā, otrdienās, katrs organizators savā maršruta lokā noteiks vienu vai vairākus uzvarētājus, kas saņems balvas. Balvu ieguvēji tiks izziņoti www.baltucels.lv un Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu Facebook un Instagram profilos un mājaslapās.
Dalība akcijā ir pavisam vienkārša:

  • Dodies uz kādu no BALTU CEĻA objektiem (skati akcijas karti vai maršruta ceļvedi);
  • Uzņem foto un dalies ar to savā Facebook vai Instagram profilā (foto jābūt redzamam publiski);
  • Atzīmē #BALTUCEĻŠ un attiecīgā maršruta loka tēmturi: #KURŠIRULLĒ (kuršu loks Kurzemē), #VARENIEZEMGAĻI (zemgaļu loks Zemgalē),  #VIEDIESĒĻI (sēļu loks Sēlijā), #ŽEMAIŠI (Lietuvā), #AUKŠTAIŠI (Lietuvā).

    Balvās autentiskas kuršu rotas no BALTU ROTĀM un prakstiski ZEMGAĻU AMATNIEKU darinājumi!

Ar akcijas noteikumiem iespējams iepazīties šeit. 
Buklets un ceļvedis BALTU CEĻŠ

Ieteikt citiem: