Jaunumi

Vasaras aktivitātes Jēkabpils Mežaparkā

18. Jūnijs, 09:41 Apmeklētāju centrs

Vasaras aktivitātes Jēkabpils Mežaparkā: darba laiki, cenas, noteikumi

Vasaras aktivitātes Jēkabpils Mežaparkā

Jēkabpils Mežaparks un Radžu ūdenskrātuves pludmale ir vienas no jēkabpiliešu un pilsētas viesu iemīļotākajām vietām, kur sportot, atpūsties un izklaidēties. Daļa aktivitāšu ir pieejama jebkurā laikā bez maksas, bet daļai aktivitāšu nepieciešams iznomāt inventāru, ko var izdarīt kādā no namiņiem.

Kalna namiņa darba laiks visa gada garumā ir no trešdienas līdz piektdienai, no plkst. 12.00 līdz 19.00 un sestdien, svētdien – no plkst. 11.00 līdz 19.00. Pirmdienās un otrdienās – slēgts. Saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem namiņā vienlaicīgi var atrasties ne vairāk par vienu apmeklētāju.

Kalna namiņā:

 • pieejama piepūšamo kameru un pacēlāja noma kameršļūkšanai. Atvērts no no 18. jūnija. Kameru un pacēlāja nomas maksa ir € 5/stundā*. Lūdzu, iepazīstieties ar trases lietošanas noteikumiem!
 • pieejama rollerslēpju noma. Rollerslēpju (komplektā ir arī ķivere, elkoņu un ceļu aizsargi un nūjas) nomas izmaksas ir € 3/stundā*;
 • var saņemt diskus spēlei disku golfa parkā “Lūša ķepa”. Parka izmantošana un disku noma ir bez maksas.

Pludmales namiņa darba laiks peldsezonā, no maija līdz septembra vidum, ir katru dienu no plkst. 9.00 līdz 21.00. Saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem namiņā vienlaicīgi var atrasties ne vairāk par vienu apmeklētāju. 

Pludmales namiņā:

Pieejams jebkurā laikā:

 • sporta spēļu laukumi – viens basketbolam un trīs – pludmales volejbolam;
 • āra tenisa galds, ko jebkurš Mežaparka apmeklētājs var lietot bez maksas. Jāņem līdzi vien savas raketes un bumbiņas. Atrodas pie kalna namiņa;
 • mini ekskavators. Tā ir jautra un izglītojoša izklaide gan lieliem, gan maziem. Ekskavators ir aprīkots ar funkcionālu kausu, ar kuru atrakcijas lietotājs var rakt smiltis smilšu kastē. Izmaksas: 1 € - 4 minūtes. Automāts pieņem tikai 1 € monētas. Atrodas pie kalna namiņa;
 • trenažieri spēka vingrinājumiem;
 • 500 m gara asfaltēta un apgaismota trase pastaigām, skriešanai, velobraukšanai, rollerslēpošanai u.tml.;
 • bērnu rotaļu laukums un “Lūšu māja”, 10 metru gara koka vingrošanas iekārta „Lūša taka” un 130 m garā “Pēdu taka”;
 • apkārt Radžu ūdenkrātuvei ir izveidotas astoņas piknika vietas ar galdu, soliem un grilu;
 • Radžu ūdenskrātuvē pie Brodiem ir vēl viena labiekārtota peldvieta ar smilšainu pludmali un pārģērbšanās kabīni;
 • pie kalna namiņa visu diennakti ir pieejams kafijas automāts;
 • pie kalna namiņa ikvienam ir pieejama velosipēdu remonta stacija, kas aprīkota ar pumpi un dažādu remontatslēgu komplektu.

Pa labi no galvenās pludmales atrodas veikparks.lv, kurš piedāvā vizināšanos ar veikbordiem un SUP dēļu nomu, turpat blakus atrodas AWAKE kafejnīca ar lielisku kafiju un ēdieniem;
Mežaparka teritorijā iespējams iegādāties gardo MiniMelts saldējumu.

*Skolēniem, personām ar invaliditāti, pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) tiek piemērota 50% atlaide. 
Atbildīgās personas par epidemioloģisko drošības pasākumu īstenošanu Radžu ūdenskrātuvē un kameršļūkšanas trasē: A. Iesalnieks (tālr.: 26596920) un I. Pliča (tālr.: 26300803)

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils sporta centrs


 

 

Ieteikt citiem: