Veikparks Jēkabpilī atklāj vasaras sezonu

21. Maijs, 15:19 Jēkabpils Tūrisms
Veikparks Jēkabpilī atklāj vasaras sezonu

Jau septīto gadu vasaras sezonu atklāj Jēkabpils Veikparks - aktīvās ūdens atpūtas vieta pie Radžu ūdenskrātuves! Iedzīvotāji un pilsētas viesi tiek aicināti izbaudīt ūdens priekus, izmantojot dažāda veida ūdens inventāru. Piedāvājumā veikborda dēļi, SUP dēļi, ūdensslēpes un pūslis bērniem. Iesācējiem iemaņas palīdzēs apgūt draudzīgs instruktors. Nav jābaidās arī no mazāk saulainām un vēsākām dienām, jo visiem apmeklētājiem tiek piedāvāti hidrotērpi, kas ūdenī neļaus salt.
Šosezon Veikparks piedāvā arī jaunu aktivitāti - SUP vingrošanu! SUP vingrošana ir treniņš uz ūdens, kura laikā tiek attīstīts līdzsvars, spēks un izturība. Kā arī, treniņa laikā noķersi relaksējošu miera sajūtu un izbaudīsi dabas skaistumu. Treniņi notiek trenera pavadībā, iepriekš piesakoties pa tālr. 26465913.

Izvēlies sev piemērotāko ūdens aktivitāti un atpūties Veikparkā Jēkabpilī!

Adrese: Mežaparka iela 15, Jēkabpils
Tālrunis: +371 26820098