Jaunumi

Sajūti ziemu Jēkabpilī

9. Decembris, 16:03, 2021 Apmeklētāju centrs
Sajūti ziemu Jēkabpilī

Ar bagātīgi sasnigušo sniega kārtu ir pienācis laiks ziemīgām aktivitātēm! Aicinām iepazīties ar izklaides iespējām Jēkabpilī un izvēlēties sev piemēroto. 

Jēkabpils Mežaparks.
Jēkabpils Mežaparks ir vieta, kas vienmēr ir atvērta dažādu ziemīgu prieku baudīšanai un izklaides iespējas šeit atradīs jebkurš no ģimenes locekļiem. Mazākiem bērniem ir pieejams zemāks kalns ragaviņu nobraucieniem, kas atrodas pie Mežaparka namiņa. Ātruma cienītājiem piemērota būs vissezonas kameršļukšanas trase un lielais kalns. Vecākiem iespēja izmantot distanču slēpju nomu un izveidoto slēpošnas trasi, kas ir aptuveni 1,6 km gara. Jēkabpils Mežaparkā ir atvērta ledus autotrase. Trase pieejama bez maksas.  Nav vēlama braukšana ar radžotām riepām un jāievēro drošība.
Pakalpojumi ir pieejami kalna namiņā.
Darba laiks: T. – Pk. 12.00 -19.00 un S., Sv. 11.00 -19.00.
Pirmdienās un otrdienās – slēgts.
Adrese: Mežaparka iela 15, Jēkabpils
Distanču slēpju nomu vēlams iepriekš rezervēt, zvanot pa tālruni: 26300803. Distanču slēpju komplekta (slēpes, zābaki, nūjas) nomas izmaksas ir 3€/stundā*.
Piepūšamo kameru un pacēlāja nomas maksa ir 5€/stundā*.
Aicinām iepazīties ar kameršļūkšanas trases izmantošanas noteikumiem.
*Skolēniem, personām ar invaliditāti, pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) tiek piemērota 50% atlaide.
Aktuālā informācija www.jekabpilssc.lv  vai Jēkabpils Sporta centra facebook lapā.

Jēkabpils sporta halle aicina ikvienu slidot.
Jēkabpils sporta halles ledus arēnā no piektdienas, 10. decembra, ir pieejama atvērtā slidošana. Jāņem vērā, ka slidošana notiek divos epidemioloģiskās drošības režīmos.
*Atvērtā slidošana un slidošana ar nūju ir pieejama apmeklētājiem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kā arī bērniem no 12 gadiem, uzrādot testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu.
**Atvērtā slidošana ģimenēm ir pieejama vecākiem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu kopā ar bērniem līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta.


Slidošanas izmaksas ir 3€/stundā, ar nūju - 6€/stundā, slidu noma - 2€/stundā. Skolēniem, studentiem, personām ar invaliditāti, pensionāriem, daudzbērnu ģimenēm (uzrādot attiecīgā statusa apliecinošu dokumentu) slidošanai tiek piemērota 20% atlaide.
Adrese: Brīvības iela 289B, Jēkabpils 
Tālrunis uzziņām 25917332 
Aktuālā informācija www.jekabpilssc.lv  vai Jēkabpils Sporta centra facebook lapā.

Krustpils saliņā ierīkota slēpošanas trase.
Krustpils saliņa ir ainaviska un piemērota vieta ne tikai pastaigām, bet arī kamaniņu nobraucieniem un slēpošanai. Arī šogad Krustpils saliņā ierīkota slēpošanas trase, kas paredzēta izmantošanai ar personīgo inventāru.  Slēpju noma netiek piedāvāta.
Adrese: Krustpils saliņa, Jēkabpils

Ūdensrelaksācijas centrs “Citrus SPA”
Citrus SPA ir vieta, kur relaksēties pēc garas darba dienas vai sildīties pēc ziemas pastaigām. Piedāvājumā burbuļvanna, tvaika pirts, mitrā un sausā saunā, baseins, relaksācijas zona un Bārs “COCOS”. Ģimenēm tiek piedāvāta iespēja izmantot ģimenes pirtiņu, kurā būsiet vien savā kompānijā. Ģimenes pirtiņa ir atsevišķa vieta, kurā ir pieejama pirts, baseins, atpūtas zona un virtuve.

Darba laiks: 11:00 – 21:00
Cena: Ģimenes pirtiņa 15€/h. Jāpiesaka iepriekš. SPA zonas apmeklējums 10€/2h, bērniem līdz 12.g. 5€/2h.
Tālrunis uzziņām un rezervācijām 26825940.
Adrese: Kurzemes iela 8, Jēkabpils
Aktuālā informācija https://citrusspa.lv/

Wake Pirtiņa
Maza, mājīga pirtiņa veikparks.lv teritorijā Jēkabpilī . Pirtiņa paredzēta līdz piecu cilvēku kompānijai.  Pēc sildīšanās pirtiņā iespējams iziet uz terases un vērot ziemīgo Radžu ūdenskrātuves ainavu.
Tālrunis informācijai un rezervācijām 20 245 995.
Aktuālā informācija https://www.facebook.com/WakePirtina
 


Jāņem vērā, ka pakalpojumus var saņemt personas ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kā arī bērni no 12 gadiem, uzrādot testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu. Pakalpojumus var saņemt arī bērni līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta, ja tie ir kopā ar vecākiem, kuriem ir sertifikāti.

Jēkabpils Mežaparks

Jēkabpils Mežaparks

Jēkabpils Mežaparks

Jēkabpils sporta halle

Ūdens relaksācijas centrs "Citrus SPA"

Ūdens relaksācijas centrs "Citrus SPA" 

Ūdens relaksācijas centrs "Citrus SPA" Ģimenes pirtiņa

Wake Pirtiņa

Wake Pirtiņa

 

Ieteikt citiem: