Meistardarbnīca
21. Oktobris, 12:45 Krustpils Pils

Meistardarbnīca "Krustpils vīriešu tautastērpa bikšu darināšana" pārcelta uz 30. oktobri, tiešsaisti

Jēkabpils Vēstures muzeja rīkotā meistardarbnīca “Krustpils vīriešu tautastērpa bikšu darināšana” pārcelta uz 30. oktobri plkst. 10.00 un no..

No 21. oktobra līdz 15. novembrim muzejs apmeklētājiem slēgts
20. Oktobris, 15:31 Krustpils Pils

No 21. oktobra līdz 15. novembrim muzejs apmeklētājiem slēgts

Atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam par ārkārtas situāciju valstī, ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, laika posmā no 21. oktobra līdz..

No 5. oktobra Krustpils pilī skatāma Ēsteres Zemītes personālizstāde
4. Oktobris, 13:47 Krustpils Pils

No 5. oktobra Krustpils pilī skatāma Ēsteres Zemītes personālizstāde "Pazudušie bērni"

No 5. līdz 31. oktobrim Krustpils pils marmora zālē skatāma Ēsteres Zemītes personālizstāde Pazudušie bērni jeb Kapseļu ielas aprūpes centra..

Glezniecības un tēlniecības izstāde
8. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Glezniecības un tēlniecības izstāde "Pilsētas Daugavas krastos"

Izstādes “Pilsētas Daugavas krastos” autori ir gleznotāji Aleksejs Naumovs, Ilgvars Zalāns, Jānis Streičs, Ziedonis Bārbals, Laine Kainaize,..

Anetes Gogules personālizstāde “Torņi – kāpnes uz debesīm”
7. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Anetes Gogules personālizstāde “Torņi – kāpnes uz debesīm”

No 21. jūnija līdz 30. septembrim Krustpils pils tornī aplūkojama Anetes Gogules personālizstāde “Torņi – kāpnes uz debesīm”. Torņi sliecas ..

Krustpils pils piedalās informatīvā kampaņā “Atrastā Latvija”
4. Augusts, 11:18 Krustpils Pils

Krustpils pils piedalās informatīvā kampaņā “Atrastā Latvija”

Latvijas reģionos no jauna izveidoti un atjaunoti teju 60 kultūras un dabas mantojuma objekti, tai skaitā Krustpils pils. Kultūras ministrij..

Pabeigti būvdarbi Moderna klientu apkalpošanas centra izveidei
1. Janvāris, 14:00 Krustpils Pils

Pabeigti būvdarbi Moderna klientu apkalpošanas centra izveidei

2020. gada nogalē pabeigta Krustpils pils klēts pārbūve par Modernu klientu apkalpošanas centru. Ēkai sakārtotas centralizēta siltuma..

Kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana un attīstīšana kultūras tūrisma piedāvājuma pilnveidošanai Jēkabpilī
10. Maijs, 13:58 Krustpils Pils

Jēkabpils pilsētas pašvaldība 2020. gada 7. maijā parakstīja vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par proj..