Notikumu kalendārs

Brošu veidošanas meistarklase

Sēļu sēta

Filozofu iela 6, Jēkabpils, LV-5201

Brošu veidošanas meistarklase

10. Decembris 2022 10:00 Sēļu sēta

10.12. plkst. 10.00 muzeja Brīvdabas nodaļā "Sēļu sēta" norisināsies brošu veidošanas meistarklase.

Ziemassvētku noskaņās, gatavosim brošiņas - dūrainīšus. Meistarklasi vadīs Līga Antāne. 

Meistare par sevi: 
"Esmu dzimusi un augusi Rīgā, bet  nu jau desmito gadu dzīvoju Talsu pusē. Pēc pārcelšanās no Rīgas, kļuvu par mājsaimnieci, palīdzot savām trim meitiņām iejusties jaunā vidē, kā arī aizrāvos ar adīšanu. Tagad gan šis vaļasprieks ir atvirzīts otrajā plānā. Brošu darināšanā man lieti noder, savulaik, Rīgas Amatniecības vidusskolā iegūtās zināšanas par kompozīciju un krāsu saderību.
 
2019. gada sākumā sociālajā tīklā Instagram, pamanīju kādu skaistu pērļu pūcīti violetās krāsās. Bija pieejama bezmaksas apmācība, kā no pērlītēm un citiem materiāliem to darināt. Nodarbības, ko vadīja atzīta meistare no Krievijas, bija kā video stundas – tās varēja skatīties ik pārdienas. Pēc tam notika pieļauto kļūdu analizēšana, kas bija ļoti vērtīgi tālākai attīstībai. Man šī nodarbe tik ļoti iepatikās, ka nolēmu iegūtās zināšanas papildināt, iegādājoties dažas meistarklases. Tā sākās mans ceļš brošiņu darināšanā.
 
Savās zināšanās vēlos dalīties, jo darbs ar pērlītēm ir ļoti radošs, palīdz attīstīt krāsu sajūtu, trenē pacietību un pilnībā aizrauj, liekot aizmirst ikdienas rūpes. Tā ir lieliska iespēja katrai no mums izveidot kādu rotu sev, atbilstoši savam unikālajam stilam, vai arī iepriecināt kādu tuvu cilvēku, pasniedzot brošiņu, kā dāvanu."

Dalība 25 € (materiāli iekļauti cenā).

Pieteikšanās obligāta līdz 05.12. pa tālr. 27029039 (vietu skaits ierobežots)

Ieteikt citiem: