20. Oktobris, 14:29 Sēļu sēta

"Sēļu sēta" noslēdz sezonu

Atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam par ārkārtas situāciju valstī, ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvd..

PIEDALIES BALTU CEĻA APCEĻOŠANAS AKCIJĀ un IZZINI BALTUS!
9. Septembris, 09:00 Sēļu sēta

PIEDALIES BALTU CEĻA APCEĻOŠANAS AKCIJĀ un IZZINI BALTUS!

Līdz 22. septembrim vēl var paspēt piedalīties Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu organizētajā ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ. Viens no ob..

Pasākums
17. Jūnijs, 14:56 Sēļu sēta

Pasākums "Jāņu ielīgošana"