Aicinām darbā eksponātu uzraugu
26. Aprīlis, 08:41 Sēļu sēta

Aicinām darbā eksponātu uzraugu

Jēkabpils Vēstures muzejs aicina darbā uz noteiktu laiku (vasaras sezonā) eksponātu uzraugu muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” (profesijas ..

PĪTO STĀDU MEISTARKLASE
12. Aprīlis, 16:15 Sēļu sēta

PĪTO STĀDU MEISTARKLASE

Negaidīti siltā pavasara un stādmateriāla sazaļošanas, līdz ar to neiesakņošanās riska dēļ - pīto stādu meistarklase Sēļu sētā tiek ATCELTA...

Vilnas gatavošana no kokiem, krūmiem un augiem
6. Aprīlis, 16:47 Sēļu sēta

Vilnas gatavošana no kokiem, krūmiem un augiem

Seminārs Sēļu sētā par vilnas gatavošanu no kokiem, krūmiem un augiem tiek PĀRCELTS uz 5. MAIJU. 20. aprīlī plkst. 11.00 Jēkabpils muzeja Br..

Ģimenes diena muzejā - cepumu darbnīca
19. Marts, 11:37 Sēļu sēta

Ģimenes diena muzejā - cepumu darbnīca

14. aprīlī plkst. 11.00 Jēkabpils muzeja Brīvdabas nodaļa Sēļu sēta aicina uz Ģeimenes dienu muzejā - cepumu darbnīcu. Ģimenes diena muzejā ..

Vecticībnieku autentiskās tradīcijas
27. Februāris, 13:52 Sēļu sēta

Vecticībnieku autentiskās tradīcijas

9. martā plkst. 11.00 Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” aicinām uzzināt kā Sēlijas vecticībnieki svin Masļeņicu un gata..

Šokolādes un skrubju darbnīca
21. Februāris, 12:16 Sēļu sēta

Šokolādes un skrubju darbnīca

7. martā plkst. 17.30 aicinām Sēļu sētā uz šokolādes un skrubju darbnīcu. Iesāc svinēt sievišķības svētkus jau 7. marta vakarā. Mēs nodrošin..

Ģimenes diena muzejā-karameļu un popkeiku darbnīca
19. Februāris, 10:29 Sēļu sēta

Ģimenes diena muzejā-karameļu un popkeiku darbnīca

Visas vietas aizņemtas. 3. martā plkst. 11.00 Sēļu sētā aicinām uz Ģimenes dienu, kas šoreiz veltīta kulinārijai. Galvenais uzdevums šodien ..

Ģimenes diena muzejā - sveču gatavošana un sarunas par apgaismes vēsturi
15. Februāris, 16:42 Sēļu sēta

Ģimenes diena muzejā - sveču gatavošana un sarunas par apgaismes vēsturi

25. februārī plkst. 11.00 Sēļu sētā aicinām uz Ģimenes dienu muzejā. Šoreiz radoši un izzinoši pavadīsim laiku sveču gatavošanas darbnīcā. P..