No 3. maija atvērta “Sēļu sētas” teritorija

21. Aprīlis, 15:16 Sēļu sēta
No 3. maija atvērta “Sēļu sētas” teritorija

Pēc ziemas sezonas savus vārtus apmeklētājiem atver Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļas “Sēļu sēta” teritorija. Atbilstoši šī brīža nosacījumiem eksponātēkas ir slēgtas.
Ņemot vērā epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, Sēļu sēta ir atvērta individuālajiem apmeklētājiem un apmeklētājiem no vienas mājsaimniecības. Apmeklētājus aicinām ievērot 2 metru distanci.
Muzeja brīvdabas nodaļā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai personas kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes. Personālam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā.
Uz laiku muzejā ir atcelti visi publiskie pasākumi klātienē, tai skaitā ekskursijas un muzejpedagoģiskās nodarbības.
Sēļu sēta apmeklētājiem pieejama septiņas dienas nedēļā, darba dienās no plkst. 10:00 līdz 18:00 un brīvdienās no plkst. 10:00 līdz 17:00.

!!! Saistībā ar Amatu mājas celtniecības darbiem, ieeja muzejā ir no Dambja ielas.