Suvenīri

Apmeklētāju centra piedāvājumā ir vietējo amatnieku un mājražotāju  radītas lietas un produkti, kā arī suvenīri.

Plašā piedāvājumā suvenīri ar Jēkabpils pilsētas simboliku – magnēti, pildspalvas, zīmuļi, burtnīcas, briļļu lupatiņas, sērkociņi, koka dēlīši un lāpstiņas, jubilejas monētas, grāmatas, t-krekli un iepirkumu somas.


Jēkabpils apkārtnes amatnieku un mājražotāju produkti.
Daigas Reiņikovas keramika.
Praktiski trauki un suvenīri no māla. Katrs keramikas izstrādājums ir roku darbs, kas radīts keramiķes studijā “Kalmītes” Spuņģēnos, Krustpils pagastā. Keramiķe studijā uzņem apmeklētājus un piedāvā radošās darbnīcas. Tālr. 22 338 149 .

Ģimenes uzņēmums “ieDillo” ražo kaltētu garšaugu maisiņus. Ievieto garšaugu maisiņu zupas katlā, vāri, izņem un baudi ēdienu. Piedāvājumā četru garšu kaltētie garšaugu maisiņi ēdienu pagatavošanai un divas garšas karsto dzērienu pagatavošanai. Interesenti tiek uzņemti saimniecībā pēc iepriekšējās pieteikšanās.Tālr. 29775201. Adrese: "Duciņi", Variešu pag., Jēkabpils novads. Internetveikals www.iedillo.lv .

UNIKUM ir uzņēmums, kas mīlestību un zināšanas koncentrējis dabiskos un daudzfunkcionālos produktos. Plašā klāstā iegādājama kosmētikas produkcija – ziepes, masāžas eļļas gan sievietēm, gan vīriešiem, balzāmi, kas silda, dziedē un atvēsina. Piedāvājumā arī gatavi dāvanu komplekti ar ziepju traukiem.  Tālr. 22371163.  Adrese: Pils rajons 58, Jēkabpils. 

Biedrības “Ūdenszīmes” meistari izgatavo dizainiskas un praktiskas mājlietas, sievisķīgas rotas un suvenīrus no stika un koka. Piedāvājumā rotas, svečturi, šķīvji, vēja zvani un dekoratīvi rotājumi. Tālr. 29 548 967 Adrese: Kaldabruņas skola, Rubenes pag., Jēkabpils novads. www.udenszimes.lv

OWLBaby embroidery šuti tekstilizstrādājumi -  pirtsdvieļi, virtuves dvieļi un priekšauti ar izšuvumiem. Tālr. 26063418 Arnita Bramane - Olehno.

AnRita adījumi ar latvju rakstu zīmēm iegādājami gan bērniem, gan pieaugušajiem – apaļšalles, klasiskās šalles, cepures, zeķes, ausu sildītāji un puscimdi. Tālr. 28859575. Internetveikals www.anrita.lv. 

Tamborētas rotaļlietas bērniem un mazuļiem. Smalkas dāvanu kartiņas jebkuriem svētkiem.Skaidrīte Pugača, tālr. 28336599 .

Lauvas tēja piedāvā premium klases Ceilonas tēju no Šrilankas. Katrs tējas produktu veids ar rūpību izveidots tieši Lauvas tējas veikalam. Piedāvājumā plašā izvēlē zaļā un melnā tēja, dažādās garšās, kā arī bezkofeīna tējas. Tālr. 26555635. Internetveikals www.lauvasteja.lv. 

Lietas ar Jēkabpils simbolu lūsi. WINKTATTOO īslaicīgie dizaina tetovējumi, Latgales dizains iepirkumu somas un t-krekli, OWA abģērbi un aksesuāri ar ūdenskrāsu printiem, Reingold rotas un aksesuāri.  Latvijas Tekstils dvielīši ar etnogrāfiskiem rakstiem.