Notikumu kalendārs

Jēkabpils mākslinieku grupas izstāde – “MēnešRaize”

Krustpils pils

Rīgas iela 216B, Jēkabpils, LV-5202

Jēkabpils mākslinieku grupas izstāde – “MēnešRaize”

6. Oktobris 2023 18:00 Krustpils Pils

Pasaule ir sarežģīta pretmetu mozaīka, bet cilvēks tajā - nereti apmaldījies savā spējā izvērtēt to, kuri gabaliņi viens ar otru saķeras pareizi. Sekundi pa sekundei, dienu pa dienai, mēnesi pa mēnesim - mēs priecājamies un raizējamies, liekot katrs savu mozaīku, mēģinot definēt savus stikla gabaliņus. Kas kādam ir raizes, citam - ilgi meklētais gabaliņš, un otrādi.

Taču skaidrs, ka katras raizes ir dzimšanas katalizators. Bez raizēm nav atrisinājuma. Ir raizes, kas viegli nāk un viegli iet. Ir raizes, kas paralizē, un raizes, kas liek staigāt pa sienām. Ir raizes, kas palīdz no sirds novelties akmenim. Bet visas raizes reiz izbeidzas un ved pie miera. Vai kopīgas raizes ir mazākas raizes? Un varbūt mums visiem ir vienas raizes? Domājot par šiem jautājumiem, Jēkabpils mākslinieku grupas dalībnieki vienojušies kopīgas izstādes radīšanā. No 6.oktobra līdz 6.novembrim Krustpils muižas smēdes izstāžu zālē būs skatāmi desmit vietējo mākslinieku darbi, kas tapuši mēneša laikā un vēsta par viņiem aktuālām raizēm.

Izstādē piedalās: Krišjānis Pleiko, Laura Krastiņa, Evelīna Elksnīte, Zaiga Pleiko, Raimonds Vindulis, Ieva Druveniece, Arnis Zarinka, Renāte Pagaste, Iglis Sebastian Yelles, Zigmārs Lācis.

Izstādes atklāšana 6.oktobrī plkst. 18:00

Izstāde apskatāma no 6. oktobra līdz 6. novembrim Krustpils pils darba laikā.

Ieteikt citiem: