Jaunumi

"Laimas" labdarības namiņa darbnīca

21. Novembris, 11:34, 2023 Sēļu sēta

15. decembrī "Laimas" labdarības namiņš un Jēkabpils Vēstures muzejs aicina pievienoties labdarības darbnīcā, kurā kopā radīsim īpašas vārdu kartītes bērnu dāvanām.

“Laimas” labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar reģionu sociālajiem dienestiem.

Šajā gadā “Laimas” labdarības namiņš rīko 10 labdarības darbnīcas visā Latvijā. Tajās visi kopīgi radīsim vārdu kartītes 1200 dāvanām.

Gaidīsim ikvienu
2023. gada 15. decembrī 
plkst. 18.30
Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā "Sēļu sēta" (Filozofu iela 6, Jēkabpils)

Dalība ir bez maksas

Ja esi nolēmis kļūt par dāvanas sarūpētāju, aicinām iegādātās dāvanas bērniem nest uz darbnīcu, lai tās jau pavisam drīz sasniegtu bērnus.

Plašāka informācija un bērnu zīmētās kartītes www.laimasnamins.lv no 22. novembra.

Par projektu:

“Laimas” labdarības namiņš ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, apavi, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi un mūzikas instrumenti. 

Vienpadsmit gadu laikā ar sabiedrības atbalstu esam sarūpējuši svētku dāvanas 12 220 bērniem visā Latvijā.

Darbnīca tapusi sadarbībā ar Jēkabpils Vēstures muzeju.

Pasākuma laikā tiks fotografēts. Uzņemtās fotogrāfijas var tikt izmantotas pasākuma publicitātei “Laima” sociālajos tīklos, mājas lapā laimasnamins.lv un Jēkabpils Vēstures muzeja lapās.

Ieteikt citiem: