Jaunumi

27. UN 28.AUGUSTĀ VIESUS UZŅEMS JĒKABPILS UN KRUSTPILS PUSES MĀJAS KAFEJNĪCAS

22. Augusts, 10:52 Sēļu sēta
27. UN 28.AUGUSTĀ VIESUS UZŅEMS JĒKABPILS UN KRUSTPILS PUSES MĀJAS KAFEJNĪCAS

“Mājas kafejnīcu dienas” ir kļuvušas par neatņemamu Latvijas vasaru sastāvdaļu, un šis gads nebūt nav izņēmums. Šovasar līdz pat septembra vidum vairāk kā 400 Latvijas saimnieces un saimnieki brīvdienās aicinās viesos.

27. un 28. augustā pie gardi klātiem galdiem viesus gaidīs Jēkabpils pilsētas un Jēkabpils novada Krustpils puses čaklākie pavāri. Meklējot atšķirīgo, atradīsiet kopīgo – cilvēkus, kas atver savas mājas un sirdis ceļotājam.

Hercoga pilsēta – Jēkabpils, kas vienmēr bijusi laikmetu, likteņu un daudznacionālu kultūru krustpunktā, ir sākums garšu ceļojumam. Tālāk tas aizvijas uz Daugavas labo krastu, kur kā viesmīlīga namamāte savas durvis ceļiniekam ver novada Krustpils puse.

27. augustā Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” būs iespēja aplūkot rosīgo bišu ikdienu un nobaudīt gardos produktus. Kafejnīcā katram būs iespēja pagatavot savu šokolādi ar bišu produktiem un žāvētiem augļiem/ogām, mini zefīriem.  Z/S “Dzilnas” piedāvās pagatavot smaržīgu bišu vaska svecīti, kuru varēs paņemt līdzi uz mājām, kā arī iegādāties dažādus bišu produktus šokolādē, ziedputekšņus, bišu maizi, šūnu medu, propolisu, vasku un medu.

ĒDIENKARTE UN CENAS ŠEIT

Tālrunis saziņai un pieteikšanās: 27162324.
Mājas kafejnīca viesus uzņems 27.augustā 11:00-12:00 un 13:00-14:00. 

 

Ieteikt citiem: