Jaunumi

Meistardarbnīca “Koka mēbeles. Saglabāšana un restaurācija”

29. Novembris, 10:09 Sēļu sēta
Meistardarbnīca “Koka mēbeles. Saglabāšana un restaurācija”

11. decembrī plkst. 10:00 “Sēļu sētas” Amatu mājā norisināsies meistardarbnīca “Koka mēbeles. Saglabāšana un restaurācija”.  

Koka mēbeles ir patiesa vērtība, kas jebkuram interjeram piešķir īpašu noskaņu. Teju ikkatram mājās ir kāds koka krēsls, galds vai kumode, kas varētu kalpot vēl gadiem, tomēr laika gaitā zaudējis savu sākotnējo pievilcību. Meistardarbnīcas ietvaros mēbeļu restauratora Jāņa Tolpežņikova vadībā būs iespēja paša rokām apgūt koka mēbeļu atjaunošanu. Tiks runāts par pareizo instrumentu, materiālu un krāsu izvēli. Praktiski būs iespēja iziet cauri visiem mēbeles atjaunošanas posmiem, sākot no virsmas slīpēšanas līdz mēbeļu krāsošanai.

Meistardarbnīcu aicināti apmeklēt visi interesenti neatkarīgi no priekšzināšanām koka apstrādē. Visi nepieciešamie materiāli tiks nodrošināti. Ja iespējams dalībnieki aicināti uz nodarbību ņemt līdzi kādu sev piederošu nelielu koka mēbeli, kuru būs iespēja atjaunot darbnīcas ietvaros. 

Meistardarbnīcas notiek projekta Izglītojošs pasākumu cikls “Vēsturisko vērtību saglabāšanas pamati ietvaros, kas tiek realizēts ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu. 

Pasākumu iespējams apmeklēt uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un valkājot sejas masku. 

Vietu skaits ierobežots.
Visas vietas dalībai aizņemtas, pieteikšanās noslēgusies.

Pieteikšanās līdz 9. decembrim zvanot pa tel. 27008136.
Dalības maksa 2 eiro.

Ieteikt citiem: