Notikumu kalendārs

Ziemassvētku ziepju pušķu darbnīca

Sēļu sēta

Filozofu iela 6, Jēkabpils, LV-5201

Ziemassvētku ziepju pušķu darbnīca

1. Decembris 2023 17:30 Sēļu sēta

1. decembrī plkst. 17.30 Jēkabpils muzeja brīvdabas nodaļā "Sēļu sēta" aicinām piedalīties Ziemassvētku ziepju pušķu darbnīcā kopā ar "Soap deco" meistari Janu.

Muzeja brīvdabas nodaļa "Sēļu sēta", kurā apvienojas kultūra un radošums, ir gatavs piedāvāt aizraujošu pieredzi - Ziemassvētku ziepju pušķu darbnīcu kopā ar "Soap deco" meistari! 

Šajā darbnīcā dalībnieki iegūs ieskatu ziepju darināšanas tehnikās, atklās jaunas iespējas, izmantojot dažādas krāsvielas, formas un dabīgas sastāvdaļas. Tas būs brīdis, kad ikviens varēs izpaust savu radošumu un izveidot kaut ko īpašu.

Šī ir lieliska iespēja iepazīt ziepju darināšanas pasaules noslēpumus. Mūsu mērķis ir sniegt ne tikai izklaidējošu pieredzi, bet arī atbalstīt radošo domāšanu un piedāvāt iespēju dalīties ar savu māksliniecisko redzējumu.

Dalībnieki iegūs savu izgatavoto ziepju pušķi Ziemassvētku tematikā kā atmiņu par šo aizraujošo vakaru muzejā. Šī darbnīca ir paredzēta visām vecuma grupām un neprasa iepriekšēju pieredzi ziepju darināšanā.

Nāciet un pievienojieties mums, lai izbaudītu šo radošo pasākumu! Rezervējiet savu vietu jau tagad pa tālr. 27029039.

Dalības maksa 20 Eur.

Atbrīvojiet radošumu muzeja radošajā ziepju pušķu darbnīcā!

Ieteikt citiem: