Izstāde
22. Februāris, 16:36 Krustpils Pils

Izstāde "Uzdzīves porcelāns"

No 2024. gada 2. marta Krustpils pilī skatāma izstāde Uzdavīves porcelāns, kurā skatāmi trauki no Mārtiņa Eglīša un Gunta Arāja privātkolekc..

Izrāde bērniem un vecākiem
15. Februāris, 11:37 Krustpils Pils

Izrāde bērniem un vecākiem "Kaka un pavasaris"

17. martā plkst. 13.00 Krustpils pils lielā zāle tiks nodota pašu mazāko jēkabpiliešu rīcībā. Stundas garumā tajā varēs vērot aizraujošu un ..

Svētdienas rīts Muižas virtuvē
29. Janvāris, 14:22 Krustpils Pils

Svētdienas rīts Muižas virtuvē

Katru februāra svētdienu plkst. 11.00 aicinām rītu pavadīt Krustpils muižas virtuvē. Katru februāra svētdienu aicinām savu brīvdienas rītu p..

Tēlnieka Laimoņa Blumberga piemiņai veltīta izstāde
23. Janvāris, 11:38 Krustpils Pils

Tēlnieka Laimoņa Blumberga piemiņai veltīta izstāde

No šī gada 26. janvāra līdz 2. jūnijam Jēkabpils Vēstures muzejs aicina iepazīties ar latviešu tēlniecības klasiķa Laimoņa Blumberga (1919-2..

Brīvdiena muzejā - ziepju darbnīca
19. Janvāris, 11:46 Krustpils Pils

Brīvdiena muzejā - ziepju darbnīca

27. janvārī plkst. 11.00 Krustpils pils aicina uz ziepju gatavošanas darbnīcu un sarunām par mazgāšanās ieradumiem senatnē. Šajā dienā Krust..

Izstāde
5. Janvāris, 15:29 Krustpils Pils

Izstāde "ATSPULGI DAUGAVĀ"

No 2023. gada decembra līdz 2024. gada janvārim Krustpils pils Marmora zālē skatāma Dantes Aligjēri biedrības mākslinieku izstāde Atspulgi D..

Nosvini dzimšanas dienu muzejā!
28. Novembris, 09:43 Krustpils Pils

Nosvini dzimšanas dienu muzejā!

Nosviniet bērna dzimšanas dienu Jēkabpils Vēstures Muzejā! Aicinām bērna dzimšanas dienu nosvinēt Krustpils pilī, kur gaidāms piedzīvojumiem..

Koncerts
21. Novembris, 15:40 Krustpils Pils

Koncerts "Nikolausa dāvana"