Ievas Muzikantes izstādes “Latvija - Gadalaiki” atklāšana
27. Aprīlis, 08:49 Krustpils Pils

Ievas Muzikantes izstādes “Latvija - Gadalaiki” atklāšana

2023. gada 28. aprīlī plkst. 15.oo Krustpils pilī norisināsies Ievas Muzikantes izstādes “Latvija - Gadalaiki” atklāšana. Cilvēks ir daļa no..

Pabeigta āra ekspozīcijas iekārtošana pie bijušās Krustpils muižas smēdes
25. Aprīlis, 16:04 Krustpils Pils

Pabeigta āra ekspozīcijas iekārtošana pie bijušās Krustpils muižas smēdes

Ir pabeigta āra ekspozīcijas iekārtošana pie bijušās Krustpils muižas smēdes. Tajā ir vizualizēts stāsts par 1914. gada auto pārbraucienu. 2..

Ievas Muzikantes gleznu cikls “Latvija - Gadalaiki”
18. Aprīlis, 11:08 Krustpils Pils

Ievas Muzikantes gleznu cikls “Latvija - Gadalaiki”

No 2023. gada 29. aprīļa līdz 18. jūnijam Krustpils pils Marmora zālē skatāms Ievas Muzikantes gleznu cikls “Latvija - Gadalaiki”. Cilvēks i..

Fotogrāfiju izstāde veltīta komunistiskā genocīda upuru piemiņai
14. Marts, 17:00 Krustpils Pils

Fotogrāfiju izstāde veltīta komunistiskā genocīda upuru piemiņai "Mēs atgriezāmies"

No 25. marta līdz 23. aprīlim Krustpils pils Marmora zālē skatāma izstāde veltīta komunistiskā genocīda upuru piemiņai Mēs atgriezāmies. 194..

Fotogrāfiju izstāde
10. Februāris, 14:42 Krustpils Pils

Fotogrāfiju izstāde "My love, My home"

No 17. februāra līdz 19. martam Krustpils pilī skatāma Prof. Remigijus Venckus (Lietuva) fotogrāfiju izstāde My love, My home. Prof. Remigij..

Izstāde
6. Februāris, 10:48 Krustpils Pils

Izstāde "Abšeronas zīda spārni"

No 2023. gada 10. februāra Krustpils pilī skatāma Azerbaidžānas Goda mākslinieces Innas Kostinas izstāde Abšeronas zīda spārni. Inna Kostina..

Izlaušanās spēle
28. Janvāris, 16:36 Krustpils Pils

Izlaušanās spēle "Barona dārgumi"

Krustpils pils piedāvā izlaušanās spēli “Barona dārgumi”. Draugu kompānijā vai ģimenes lokā aizraujoši pavadiet laiku un pārbaudiet savu eru..

Brīvdienas muzejā
20. Janvāris, 11:01 Krustpils Pils

Brīvdienas muzejā

No 6. līdz 10. februārim katru dienu trīs stundas (plkst.10.00-13.00) Krustpils pilī būs iespēja darboties radošajās darbnīcās „Brīvdienas m..