Jaunumi

Koncerts "Nikolausa dāvana"

21. Novembris, 15:40, 2023 Krustpils Pils
Koncerts

Līdz ar 6. decembri jeb Nikolausa dienu Eiropā sākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Nikolausa diena ir gaidīts notikums arī Krustpils pilī. Šogad Ziemassvētku gaidīšanas laiku ieskandināsim 9. decembrī plkst. 15.00 ar skaistu muzikālu priekšnesumu - mūs priecēs  jauktais koris "Burtnieks".

Jauktais koris “Burtnieks” dibināts 1989. gada pavasarī. Kolektīvs allaž vienojis cilvēkus, kurus uzrunā viss neparastais un daudzveidīgais dzīvē. Tas ir kā savdabīgs bišu strops, kurā katra dziedātāja talanti un spējas veido kopīgo varēšanu, sniedz pozitīvas emocijas un iedvesmu, paverot apvāršņus mūzikā un ļaujot saskatīt skaisto sev visapkārt. “Burtnieks” tiecas pēc smalkas muzicēšanas un dziļas satura atklāsmes daudzveidīgā repertuārā, kas arvien ir augsti novērtēts starptautiskos konkursos un festivālos, kuros plūkti dažādi lauri.

"Burtnieka" ceļi veduši tālu aiz Latvijas robežām. Uzstājušies gan daudzviet Eiropā, gan Kanādas latviešu Dziesmu svētkos Hamiltonā 2009. gadā. Pērn ir aizsākts jauns projekts – dziedāt Latvijas muižās un pilīs.

Šis koncerts būs lieliska iespēja iegremdēties svētku noskaņā un baudīt skaisto kora izpildījumu. Mēs ceram, ka šajā trauksmainajā laikā koncerts jums sniegs ne tikai prieku, bet arī mieru un svētku noskaņu.

Ieeja koncertā “Nikolausa  dāvana” ir bez maksas.

Ieteikt citiem: