Nosvini dzimšanas dienu muzejā!

28. Novembris, 09:43, 2023 Krustpils Pils
Nosvini dzimšanas dienu muzejā!

Nosviniet bērna dzimšanas dienu Jēkabpils Vēstures Muzejā!

Aicinām bērna dzimšanas dienu nosvinēt Krustpils pilī, kur gaidāms piedzīvojumiem bagāts ceļojums cauri laikam un noslēpumiem.

Kāds būs šis piedzīvojums?

Dodieties uz Krustpils pili, kur slepenā laboratorijā jūs gaidīs trakais profesors, kurš īsteno aizraujošus eksperimentus! Gaviļnieks un viņa draugi būs aicināti ne tikai vērot, bet arī piedalīties aktivitātēs, gatavojot slaimu vai lavas lampas.

Pēc tam dosieties uz pils pagrabu, kur mājo spoki, un uzticamais profesora palīgs gaidīs, lai risinātu mīklas un iesaistītu jūs interesantos piedzīvojumos.

Noslēgumā

Pēc spilgtajiem piedzīvojumiem, aicinām izmantot iespēju uzkavēties pils telpās, lai dalītos iespaidos un pamielotos ar gaviļnieka vecāku sagādāto cienastu.

Norises vieta: Jēkabpils Vēstures muzejs/Krustpils pils, Rīgas iela 216b, Jēkabpils;
Programmas ilgums: ~ 2h (sevī iekļauj aktivitātes un laiku, lai apēstu vecāku sarūpēto cienastu);
Dalībnieku vecums: aktivitātes piemērotas bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadi;
Pasākuma cena:  40 eiro (gida pakalpojumi) + 5 eiro no katru dalībnieka (ieejas biļete muzejā). Tāpat vecāki aicināti sarūpēt cienastu svinību galdam.

Pieteikšanās un kontaktinformācija:
T: +371 27008136