Ģimenēm ar bērniem

Krustpils pils

Šeit vēstures elpa satiekas ar interaktīvu ekspozīciju, un atklāj Jēkabpils pilsētas vēstures stāstu. Izstaigājot Krustpils pili iepazīsieties ar pils vēsturi, interjeru un nokāpiet pils pagrabā, varbūt tieši tur satiksiet pils Brūno dāmu. Izvēlieties prekatisko nodarbīvu "Ziepju darbnīca". Programmā gūsiet zināšanas ziepju tapšanas vēsturē - uzziniet interesantus faktus par mūsu senču ziepju vārīšanas tradīcijām un lietošanas nolūkiem. Katrs dalībnieks sev pagatavos aromātiskas ziepes no dabīgām izejvielām – kristāldzidrās ziepju bāzes, kurai pievieno Latvijā augušas zāļu tējas un ziedus.

Adrese: Rīgas iela 216B, Jēkabpils
Piesaki apmeklējumu pa tālr. 27008136

Vissezonas kameršļūkšanas trase Jēkabpils Mežaparkā

Jautri nobraucieni no kalna Jēkabpils Mežaparkā jebkurā gadalaikā! Vissezonas kameršļūksānas trases garums ir 80 metri. Brauciens kamerā priecēs gan bērnu, gan pieaugušo!

Kalna namiņa darba laiks: Tr. – Pk. 12:00 – 19:00. S. – Sv. 11:00 – 19:00. P., O. – slēgts
Adrese. Neretas iela 121, Jēkabpils
Tālr. 26300803

Ūdensrelaksācijas un sporta peldbaseins “Citrus SPA”

“Citrus SPA” izbaudiet ūdens aktivitātes jebkurā gadalaikā. Ūdens atpūtas un relaksācijas centrā apmeklētājiem ir iespēja peldēties baseinos, sildīties pirtiņās un atpūsties burbuļvannā. Relaksācijas zonā tiek piedāvāti dzērieni.

Adrese: Kurzemes iela 8, Jēkabpils
Tālr. 371 65221737,  26825940
 www.citrusspa.lv

Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļa “Sēļu sēta”

“Sēļu sētā” iepazīsiet 19. gs. vidēji turīga sēļu zemnieka saimniecību un uzzināsiet kādus amatus tie ir pratuši. Kā tiek kults sviests un kādā traukā? Un kā noris dzijas vērpšana, miltu malšana? Programmā “Gaisma pašu rokām” izgatavojiet sveces, kuras iedegsiet uz svarīgākajiem ģimenes svētkiem.

Adrese: Filozofu iela 16,Jēkabpils
Piesaki apmeklējumu pa tālr.  27029039

Dodieties pastaigā pa Jēkabpils vēsturisko centru

Pastaigas laikā būs iespēja nosvērties lielajos svaros, nebēdnīgi griezties karuselī un ieraudzīt gleznainākos Jēkabpils pilsētas logus. Maršruta garums ir 2,3 km. Dosieties pastaigā pa Jēkabpils vēsturisko centru, kas atrodas Daugavas kreisajā krastā. Vides objekti Brīvības un Pasta ielās iepazīstinās ar nozīmīgiem pilsētas vēstures faktiem un notikumiem.

Atvērt maršrutu

Disku golfs “Lūša ķepa” Jēkabpils Mežaparkā

Izmēģiniet disku golfu “Lūša ķepa” Jēkabpils Mežaparkā. Disku golfs ir ārpustelpu sporta spēle, kurā spēlētājam lidojošais disks jāiemet grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Disku golfa stiprā puse ir pieejamība: to var spēlēt jebkurā vecumā un nav nepieciešama īpaša fiziska sagatavotība. Disku golfa parka izmantošana un diki bez maksas.

Kalna namiņa darba laiks: Tr. – Pk. 12:00 – 19:00. S. – Sv. 11:00 – 19:00. P., O. – slēgts
Adrese. Neretas iela 121, Jēkabpils
Tālr.26300803

Velotrase (PUMP TRACK)
Velotrase (PUMP TRACK) ir aktīvās atpūtas vieta pilsētā, kas pielāgota visa vecuma un līmeņa braucējiem. Tā ir speciāli konstruēta asfalta trase, kas sastāv no dažāda izmēra kalniņiem, virāžām un nelieliem tramplīniem. Izmantojot kalniņu sniegto paātrinājumu, braucēji spēj braukt neminot pedāļus. Trases plānojums veidots tā, lai visa teritorija būtu pārskatāma no jebkuras vietas un izslēgtu sadursmes riskus. Trasi ir iespējams izmantot 8 pārvietošanās līdzekļiem– kalnu divriteņiem, bmx, skeitbordiem, skrejriteņiem, skrituļslidām, longbordiem. Trase ir atvērta, nekādu ierobežojumu apmeklētājiem par pieejamību nav. Diennakts tumšajā laikā trase ir izgaismota.

Adrese. Filosofu iela 15, Jēkabpils