Jaunumi

Apmeklētāju centrs piedāvā iegādāties dāvanas svētkos

3. Decembris, 14:34 Apmeklētāju centrs
Apmeklētāju centrs piedāvā iegādāties dāvanas svētkos

Jēkabpils Vēstures muzeja Apmeklētāju centrs, gaidot svētkus, ir parūpējies, lai šeit būtu iegādājamas arī dāvanas svētkiem. Dāvanu piedāvājumā ir vietējo amatnieku un mājražotāju  radītas lietas un produkti, kā arī suvenīri ar pilsētas simboliku.

Apmeklētāju centrs ir vieta, kur plašā klāstā iegādājama UNIKUM kosmētikas produkcija – ziepes, masāžas eļļas gan sievietēm, gan vīriešiem, balzāmi, kas silda, dziedē un atvēsina. Piedāvājumā arī gatavi dāvanu komplekti ar ziepju traukiem. Ziemīgiem vakariem piestāvēs kāda jūsu izvēlēta melnā vai zaļā tēja no Lauvas tēja, kas iegādājama mazākā un lielākā iepakojumā. Gardumu cienītājiem iespējams iegādāties “Lieliskie gardumi”, kas būs veselīgs našķis pie izvēlētās tējas. Plaša izvēle ar rokām darinātām rotaslietām no stikla un polimērmāla, kuras radījušas biedrība “Ūdenszīmes” un LILLA auskari un rotas . Pirts mīļiem praktiska dāvana būs pirts cepure no Murrā, vai pirts dvielis, ko šuvusi Arnita Bramane – Olehno (OWLBaby embroidery). AnRita adījumi iegādājami gan bērniem, gan pieaugušajiem – apaļšalles, klasiskās šalles, cepures, zeķes, ausu sildītāji un puscimdi. Bērni priecāsies par īslaicīgajiem tetovējumiem ar lūsi un viņa draugiem no WINKTATTOO. Gardas zupas un karstā dzēriena pagatavošanai noderēs kaltētu garšaugu maisiņu izlase, ko piedāvā ģimenes uzņēmums “IeDillo”. Plašā klāstā arī keramiķes Daigas Reiņikovas radīti keramikas trauki. Tāpat piedāvājumā ir rotaļlietas bērniem, praktiskas iepirkumu somas, grāmatas un daudzas citas lietas, kas var būt oriģināla dāvanas svētkos.

Apmeklētāju centra darba laiks.
P. slēgts
O. – Pk. 09:00 – 17:00
S. – Sv. 10:00 – 16:00

Atgādinām, ka ierodoties Apmeklētāju centrā jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, personu apliecinošs dokuments un iekštelpās jālieto sejas maska.  
 

 

Ieteikt citiem: