No 16. novembra atvērts Apmeklētāju centrs
11. Novembris, 13:03 Jēkabpils Tūrisms

No 16. novembra atvērts Apmeklētāju centrs

Valdība lēma no 15. novembra atjaunot kultūrvietu darbību klātienē, kā arī iespēju organizēt un apmeklēt publiskus kultūras pasākumus, ievēr..

Dodies pastaigā Jēkabpils - Spunģēni
11. Novembris, 13:00 Jēkabpils Tūrisms

Dodies pastaigā Jēkabpils - Spunģēni

Šonedēļ noslēdzies projekts “Pa Spunģēnu gājēju un veloceliņu Daugavas ielejā”, kura rezultātā tika uzstādīti tematiski soliņi. To dizainā i..

Parki un pastaigu vietas Jēkabpils apkārtnē
29. Oktobris, 11:52 Jēkabpils Tūrisms

Parki un pastaigu vietas Jēkabpils apkārtnē

Vai zinājāt, ka Jēkabpils novadā ir daudz skaistu un izziņas vērtu pastaigu vietu!? Esam apkopojuši nozīmīgas un labiekārtotas vietas Jēkabp..

Apmeklētāju centrs no 21. oktobra līdz 15. novembrim slēgts
20. Oktobris, 15:17 Jēkabpils Tūrisms

Apmeklētāju centrs no 21. oktobra līdz 15. novembrim slēgts

Atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam par ārkārtas situāciju valstī, ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību Apmeklētāju centrs tiek slēgts n..

Atpūtas un izklaides iespējas Jēkabpilī
15. Oktobris, 14:33 Jēkabpils Tūrisms

Atpūtas un izklaides iespējas Jēkabpilī

Tuvojoties skolēnu brīvlaikam esam apkopojuši šobrīd pieejamās atpūtas iespējas Jēkabpilī. Ņemot vērā situāciju valstī un noteiktos ierobežo..

Baudi maltīti Jēkabpilī
30. Oktobris, 12:30 Jēkabpils Tūrisms

Baudi maltīti Jēkabpilī

Lai Jēkabpils viesi un vietējie iedzīvotāji palutinātu sevi ar garšīgu maltīti ārkārtas situācijas laikā, esam apkopojuši ēdinātājus, kas pi..

Atvērts Apmeklētāju centrs pie Krustpils pils
21. Septembris, 13:59 Jēkabpils Tūrisms

Atvērts Apmeklētāju centrs pie Krustpils pils

17. septembrī, Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros, tika atklāts Apmeklētāju centrs pie Krustpils pils. Šogad mantojuma dienu tēma ir ..

Miķeļdienas gadatirgus Krustpils saliņā
14. Septembris, 15:49 Jēkabpils Tūrisms

Miķeļdienas gadatirgus Krustpils saliņā

26. septembrī no 10.00 līdz 15.00 aicinām uz Miķeļdienas andeli Krustpils saliņā. Miķeļi, kurus atzīmējam 29. septembrī, latviešiem ir ruden..