Dodies Olimpiskajā pastaigā
11. Maijs, 10:00 Jēkabpils Tūrisms

Dodies Olimpiskajā pastaigā

Olimpiskā mēneša ietvaros Jēkabpils Mežaparkā no 11. līdz 17. maijam ikvienam interesentam ir iespēja doties aptuveni 4 km garā Olimp..

Erudīcijas jautājumu spēle
3. Maijs, 10:00 Jēkabpils Tūrisms

Erudīcijas jautājumu spēle "Vai zini kā reiz sauca Jēkabpils ielas?"

Līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu 1990.gadā, Jēkabpilī sākās ielu pārdēvēšana. Dažas ielas atguva vēsturisko nosaukumu, ci..

Jēkabpils Mežaparkā uzstādīts āra tenisa galds
30. Aprīlis, 12:15 Jēkabpils Tūrisms

Jēkabpils Mežaparkā uzstādīts āra tenisa galds