Vasaras aktivitātes Jēkabpils Mežaparkā
18. Jūnijs, 09:41 Jēkabpils Tūrisms

Vasaras aktivitātes Jēkabpils Mežaparkā

Jēkabpils Mežaparks un Radžu ūdenskrātuves pludmale ir vienas no jēkabpiliešu un pilsētas viesu iemīļotākajām vietām, kur sportot, at..

Jūlijā sāksies aizraujošs pasākumu cikls “Nākamā pietura Zemgale”
19. Jūnijs, 09:41 Jēkabpils Tūrisms

Jūlijā sāksies aizraujošs pasākumu cikls “Nākamā pietura Zemgale”

Zemgales iedzīvotāji un reģiona viesi aicināti piedalīties tūrisma akcijā jeb piesātinātā pasākumu ciklā “Nākamā pietura Zemgale&rdquo..

Peldvietas un dzeramā ūdens brīvkrāni Jēkabpilī
11. Jūnijs, 15:06 Jēkabpils Tūrisms

Peldvietas un dzeramā ūdens brīvkrāni Jēkabpilī

Tieši ar siltā laika iestāšanos tiek meklētas vietas pie ūdenstilpnēm, kur atveldzēties vai laiski pavadīt saulainu brīvdienu...

Piedalies vasaras ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ
7. Jūnijs, 12:29 Jēkabpils Tūrisms

Piedalies vasaras ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ

Visas vasaras garumā, no 7. jūnija līdz pat 22. septembrim, Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioni organizē ceļošanas akciju ..

Jaunumi Jēkabpils Mežaparkā
1. Jūnijs, 16:39 Jēkabpils Tūrisms

Jaunumi Jēkabpils Mežaparkā

Jēkabpils Mežaparkā tiek piedāvātas jaunas izklaides iespējas.  Mini ekskavators ir jautra un izglītojoša izklaide, kas patiks n..

Jēkabpils tūrisma objekti iekļauti jaunajā tūrisma piedāvājumā “ATKLĀJ! IZPĒTI! IEPAZĪSTI!”
1. Jūnijs, 16:29 Jēkabpils Tūrisms

Ceļotāji aicināti doties neparastā piedzīvojumā, ko sniegs jauns tūrisma piedāvājums “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti!”. Tā ietvaros i..

Radžu ūdenskrātuves peldvietā Jēkabpilī plīvo Zilais karogs
25. Maijs, 15:45 Jēkabpils Tūrisms