Jaunumi

Iepriecini svētkos ar dāvanām no Jēkabpils novada

18. Decembris, 10:11 Apmeklētāju centrs
Iepriecini svētkos ar dāvanām no Jēkabpils novada

Dāvanu sarūpēšana mīļajiem noteikti ir arī svētku sajūtas radīšana sev pašam. Tāpēc aicinam ienākt iepazīties ar dāvanu un suvenīru piedāvājumu Apmeklētāju centrā. Šeit plauktos ir izkārtojušies īpaši un kvalitatīvi Jēkabpils novada amatnieku un mājražotāju radīti produkti.

Plašā klāstā iegādājama UNIKUM kosmētikas produkcija – ziepes, masāžas un ķermeņa eļļas gan sievietēm, gan vīriešiem, balzāmi, kas silda, dziedē un atvēsina. Piedāvājumā arī gatavi dāvanu komplekti ar ziepju traukiem, ziepēm un eļlām mazos iepakojumos. Ziemīgiem vakariem piestāvēs kāda jūsu izvēlēta melnā vai zaļā tēja no Lauvas tēja, bet, iespējams, kāds izvēlēsies nogaršot Alīdas cigoriņu kafeju, kas izgatavota pēc senas ģimenes receptes. Izvēlēto dzērienu baudīt īpaši apdrukātās keramikas un metāla krūzēs piedāvā Mīļkrūzes. Gardumu cienītājiem iesakam “Lieliskie gardumi”, kas būs veselīgs našķis un Diānas Briedes veidoto tumšo un balto šokolādi ar bišu produktiem. Gardas zupas un karstā dzēriena pagatavošanai noderēs kaltētu garšaugu maisiņu izlase, ko piedāvā ģimenes uzņēmums “IeDillo”. Saimniecība Sīmaņi ir parūpējušies, lai katrs varētu izvēlēties sev tīkamāko krēmmedu ar ogām, šokolādi vai piparkūku garšu, kā arī pieejami krēmmedus komplekti dāvanu kastītēs. Ziemai atbilstošas rotas izgatavojusi biedrība “Ūdenszīmes”. Krāsainas koka sniegpārsliņu piespraudes, ziemeļbrieža motīva auskari un elegantās rotas no kolekcijas “Salna” būs atbilstoši aksesuāri svētkiem. Pirts mīļiem praktiska dāvana būs pirts dvielis, ko šuvusi Arnita Bramane – Olehno (OWLBaby embroidery). AnRita adījumi iegādājami gan bērniem, gan pieaugušajiem – apaļšalles, klasiskās šalles, zeķes un ausu sildītāji. Piedāvājums papildināts arī ar kokvilnas un lina šallēm un plecu apmetņiem. Mieru, siltumu un jauku aromātu mājās ienesīs MIJA sojas vaska sveces, kas pildītas otreiz pārstrādātā stikla pudelē. Savukārt, Ardor sveces, kas pildītas betona materiālam līdzīgā sveču traukā, būs unikāla dāvana, jo katrs svečturis ir vienā eksemplārā. Diversial Crafts tamborēti krūzīžu paliktnīši un grozi ar finiera pamatni sīklietu uzglabāšanai mājās. Plašā klāstā arī keramiķes Daigas Reiņikovas veidotie keramikas trauki - mazākas un lielākas bļodas, vāzes, krūzītes, krūkas un uzkodu trauki. Tāpat piedāvājumā ir rotaļlietas bērniem - grabulīši un mīļmantiņas. Par izturīgām un ietilpīgām iepirkumu somām ir padomājusi MIMIS AIVA. Somas šūtas no kokvilnas auduma, kas nēsajamas no abām pusēm. Interesants un veselīgs produkts, kādam, kas nebaidās izmēģināt ko jaunu ir Moonletts ķiploku produkti. Tie ir melnie ķiploki daiviņās un glazēti melnajā šokolādē.

Savus mīļos tuvākās un tālākās zemēs piedāvājam iepriecināt ar suvenīriem, kas izveidoti ar Jēkabpils pilsētai un novadam atbilstošiem motīviem. Piemēram, krūzes un termosi ar novada ģērboni un lūsi. Savukārt, 2023. gada galda kalendārs vēstīs par novada skaistākajām vietām. Ziemassvētkus gaidot, Jēkabpils Novada pašvaldība izdevusi īpašu krāsojamo grāmatiņu, kas būs lieliska Ziemassvētku dāvana mazajiem novadniekiem un viesiem. Kā arī praktisks suvenīrs un aicinājums apmeklēt Krustpils pili, būs piezīmju blociņš ar Krustpils pils attēliem uz vāka. Vai, ja Tev ir draugs, kuram nezini ko likt zem eglītes, jo šķiet viņam viss jau ir! Iesakam uzdāvināt viņam piedzīvojumu, piemēram, dāvanu karti Krustpils pils apmeklējumam.


Darba laiks
P. - slēgts
O.- Pk. 9.00 - 17.00
S.,Sv. 10.00 - 16.00

Darba laiks svētkos
23.12. 9.00 - 16.00
24.12. slēgts
25.12. slēgts
26.12. slēgts
30.12. 9.00. - 16.00
31.12. slēgts
01.01. slēgts

 


 

Ieteikt citiem: