Jaunumi

Jauns suvenīru piedāvājums Apmeklētāju centrā

7. Aprīlis, 10:30 Apmeklētāju centrs
Jauns suvenīru piedāvājums Apmeklētāju centrā

Tuvojoties tūrisma sezonai, Apmeklētāju centrā pie Krustpils pils ir papildināts suvenīru piedāvājums. Šeit atrdadīsiet vietējo ražotāju radītas praktiskas lietas un sīklietas ar Jēkabpils simboliku, kas būs piemērotas gan kā dāvana, gan piemiņas lieta no viesošanās pie mums.

Praktisks suvenīrs ar īpašu sveicienu no Sēlijas un Krustpils. Kokvilnas vafeļauduma virtuves dvielīši, izmērā 45x80cm, pelēkā un tumši zilā krāsā.
Reingold rotas un aksesuāri ar latvju rakstu zīmēm un Jēkabpils pilsētas simbolu – lūsi . Auskari, matu sprādzītes, gredzeni, piespraudes, atslēgu un somu piekariņi.  Rotas izgatavotas no organiskā stikla apsudrabotā ietvarā. Aksesuārs somai izgatavots no gaismu atstarojoša materiāla, atslēgu piekariņi no nerūsējošā tērauda ar gravējumu un ādas aukliņu.
Kosmētikas ražotājs UNIKUM piedāvā pavasarīgus dāvanu komplektus. Komplektā ietilpst masāžas eļļa un aromātiskas ziepes.  Visi produkti ražoti pēc UNIKUM oriģinālajām receptūrām.
Keramiķe Daiga Reiņikova, gaidot pavasari, izgatavojusi praktiska pielietojuma māla traukus. Piedāvājumā bļoda, krūka, tējkanna, sviestra trauks un citi praktiski un dekoratīvi keramikas trauki.
Zīmols OWA piedāvā naudas maciņus bērniem, kā arī papildināts piedāvājums ar jau iecienītajām keramikas krūzēm ar lūsi un liliju.
Tagad arī Apmeklētāju centrā ir iegādājams balansa velosipēds Brum Brum Bike. Balansa velosipēdam ir oriģināls rāmja dizains, kas kalpo arī svarīgai funkcijai - amortizācijai. Piemērots bērniem vecumā no 2 līdz 6 gadiem.
 


Informācijai.
2022. gada 22.martā tika pieņemti Ministru kabineta noteikumi Nr.192 “Grozījumi Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumos Nr.662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Līdz ar to no 2022.gada 1.aprīļa tiek atcelti visi nozīmīgākie ierobežojumi muzeju darbībai. 
Vienlaikus paliek spēkā atsevišķas rekomendējošas normas:

  • Apmeklētājiem (izņemot no vienas mājsaimniecības) un darbiniekiem ieteicams savstarpēji ievērot 2 metru distanci;
  • Nav ieteicama drūzmēšanās ne iekštelpās, ne ārtelpās, piemēram, pie ieejām vai izejām, pirms un pēc pasākuma un pasākumu pārtraukumos u.tml.;
  • Muzejā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

 

Ieteikt citiem: