Jaunumi

Dāvanas vasaras Saulgriežos

16. Jūnijs, 13:09, 2022 Apmeklētāju centrs
Dāvanas vasaras Saulgriežos

Vasaras Saulgrieži ir laiks, kad iepriecināt kādu ar latvisku, vietējo amatnieku vai mājražotāju radītu dāvanu! Priecājamies papildināt piedāvājumu ar produktiem, kas raksturīgi tikai Jēkabpils novadam. Apmeklētāju centrā tagad var iegādāties dzērienu, kas  aizstās jebkuru limonādi, kafeju, kuras pagatavošanā tiek izmantota sena ģimenes recepte, kā arī gardumus, kurus baudīt mājās un atcerēties par viesošanos Jēkabpilī. Tā pat esam sarūpējuši vasarīgus aksesuārus, jo vasarai piestāv rotāties. 

Botanical Shaman kombuča ir dabīgi fermentēts tējas dzēriens, kurā saglabājas labvēlīgie mikroorganismi, un procesa laikā rodas dažādas vērtīgas vielas. Šis dzēriens satur antioksidantus, vitamīnus, minerālvielas, un ir bagātīgs probiotiku avots.  Lielisks atspirdzinošs un veselīgs dzēriens, kas piemērots kā pieaugušajiem tā bērniem. Piedāvājumā pelašķu, pūķgalves un aroniju kombuča, piparmētru, melisas un nātru kombuča, vīgriežu, kliņģerīšu un cidoniju kombuča, bērzu sulas un upeņu lapu tējas kombuča.
Kontakti.
Tālr. 22014834
epasts. info@botanicalshaman.lv
Adrese. Prižu Avēnija, Krustpils pag., Jēkabpils nov.,
Vairāk par produktu www.botanicalshaman.lv

Kafeja “Alīda” ir paraugs tam, kā saglabāt senu recepti un nodot to no paaudzes paaudzē. Daudzi ir dzirdējuši par cigoriņu kafeju, bet vien retais zina kāda tā patiesībā ir. Kafeja ir dzēriens, kas no ierastās kafijas atšķiras ar to, ka tā radīta no Latvijas laukos iegūtām veltēm. Kafejas sastāva pamatā ir grauzdēti cigoriņi, kas tiek papildināti ar miežiem, rudziem, ozolzīlēm, burkāniem un pat kaņepi, tā dažādojot kafejas garšu. 
Kontakti.
Tālr. +37126582074
epasts. kafeja.alida@gmail.com
Adrese. ''Dzelmītes'', Elkšņi Elkšņu pagasts, Jēkabpils nov.
Vairāk par produktu. www.kafejaalida.lv

Jēkabpils Gaļas nams ražo ne tikai gardus gaļas produktus, bet piedāvā arī konditorejas izstrādājumus, kuru sortiments pārsteigs ikvienu gardēdi.  Apmeklētāju centrā iespējams iegādāties Jēkabpils viesu iecienīto Jēkabpils prjaņiku ar iesalu un dzērvenēm un burkānu cepumus.
Vairāk par produktu www.jekabpilsgalasnams.lv

Latvijā pazīstamā maizes ceptuve DONA atrodas Salas pagasta, Jēkabpils novadā. Tāpēc priecājamies, ka varam piedāvāt pilsētas viesiem iegādāties un aizvest mājās vienu no Jēkabpils novada garšām - Maizes zupu. Šis ir ātri un vienkārši pagatavojams sausais maisījums, kas atsauks atmiņā bērnībā iecienīto maizes zupas deserta garšu. Sastāvā ir rudzu rīvmaizei pievienotas rozīnes, dzērvenes, aprikožu gabaliņi un kanēlis. Desertu iesakām papildināt ar mājās gatavotu putukrējumu.
Vairāk par produktu www.dona.lv

Lilla auskari un rotas plauktiņā papildinājums ar jaunām rotām vasarīgās noskaņās. Anrita adījumi parūpējušies par adītiem lina apmetņiem, lina šallēm un kokvlinas apaļšallēm, kas būs elegants un silts aksesuārs apmeklējot brīvdabas koncertus un balles.  Īslaicīgie tetovējumi no Wink tattoo ar dabas motīviem un Latvijas etnogrāfiskajiem rakstiem iederēsies dodoties uz festivāliem un papildinot savu tēlu sagaidot vasaras Saulgriežus.


Apmeklētāju centra darba laiks darbadienās no 09.00 līdz 18.00, brīvdienās no 10.00 - 17.00. 

Ieteikt citiem: