Glezniecības un tēlniecības izstāde
8. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Glezniecības un tēlniecības izstāde "Pilsētas Daugavas krastos"

Izstādes “Pilsētas Daugavas krastos” autori ir gleznotāji Aleksejs Naumovs, Ilgvars Zalāns, Jānis Streičs, Ziedonis Bārbals, Laine Kainaize,..

Krustpils pils atvērta ikvienam apmeklētājam
13. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Krustpils pils atvērta ikvienam apmeklētājam

Ievērojot noteiktos drošības pasākumus, muzejs ir atvērts ikvienam apmeklētājam. Aicinām lietot sejas maskas, ievērot 2 metru distanci un de..

Anetes Gogules personālizstāde “Torņi – kāpnes uz debesīm”
7. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Anetes Gogules personālizstāde “Torņi – kāpnes uz debesīm”

No 21. jūnija līdz 30. septembrim Krustpils pils tornī aplūkojama Anetes Gogules personālizstāde “Torņi – kāpnes uz debesīm”. Torņi sliecas ..

No 4. jūnija muzejs atvērts apskatei
3. Jūnijs, 14:00 Krustpils Pils

No 4. jūnija muzejs atvērts apskatei

Krustpils pils individuālajiem apmeklētājiem un apmeklētājiem no vienas mājsaimniecības durvis ver piektdien, 4. jūnijā. Apskatei ..

Krustpils pils piedalās informatīvā kampaņā “Atrastā Latvija”
4. Augusts, 11:18 Krustpils Pils

Krustpils pils piedalās informatīvā kampaņā “Atrastā Latvija”

Latvijas reģionos no jauna izveidoti un atjaunoti teju 60 kultūras un dabas mantojuma objekti, tai skaitā Krustpils pils. Kultūras ministrij..

Pabeigti būvdarbi Moderna klientu apkalpošanas centra izveidei
1. Janvāris, 14:00 Krustpils Pils

Pabeigti būvdarbi Moderna klientu apkalpošanas centra izveidei

2020. gada nogalē pabeigta Krustpils pils klēts pārbūve par Modernu klientu apkalpošanas centru. Ēkai sakārtotas centralizēta siltuma..

Kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana un attīstīšana kultūras tūrisma piedāvājuma pilnveidošanai Jēkabpilī
10. Maijs, 13:58 Krustpils Pils

Jēkabpils pilsētas pašvaldība 2020. gada 7. maijā parakstīja vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par proj..

Krustpils pils dārzu izdaiļo jauna strūklaka
29. Maijs, 13:46 Krustpils Pils

Krustpils pils dārzu izdaiļo jauna strūklaka

Šopavasar Krustpils pilī turpinās vērienīgi darbi Eiropas Savienības atbalstītā projekta  “Kultūras mantojuma saglabā&scar..