Ģimenes diena muzejā - sveču gatavošana un sarunas par apgaismes vēsturi
15. Februāris, 16:42 Sēļu sēta

Ģimenes diena muzejā - sveču gatavošana un sarunas par apgaismes vēsturi

25. februārī plkst. 11.00 Sēļu sētā aicinām uz Ģimenes dienu muzejā. Šoreiz radoši un izzinoši pavadīsim laiku sveču gatavošanas darbnīcā. P..

Lakatu darināšana uz rāmja
5. Februāris, 14:55 Sēļu sēta

Lakatu darināšana uz rāmja

Jēkabpils Muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” divās nodarbībās 17. un 30. martā aicinām apgūt lakatu darināšanu uz rāmja Santas Meleces vadī..

Bento kūku dekorēšanas meistarklase
30. Janvāris, 14:52 Sēļu sēta

Bento kūku dekorēšanas meistarklase

Visu mīlētāju dienas priekšvakarā, 13. februārī plkst. 17.30 muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sēta aicinām uz Bento kūku dekorēšanas meistarklas..

Izstāde “Saimes galds”
15. Janvāris, 09:59 Sēļu sēta

Izstāde “Saimes galds”

No 17. janvāra līdz 3. martam Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sēta būs skatāma izstāde “Saimes galds”. Izstādi rīko Latvijas..

Sēļu ēdienu meistarklase
10. Janvāris, 10:21 Sēļu sēta

Sēļu ēdienu meistarklase

19. janvārī plkst. 17.30 Jēkabpils muzeja brīvdabas nodaļā Sēļu sēta norisināsies Sēļu ēdienu meistarklase, kuras laikā aicinām izbaudīt un ..

Šokolādes, karameļu un laimes liešanas darbnīca
7. Decembris, 12:16 Sēļu sēta

Šokolādes, karameļu un laimes liešanas darbnīca

21. decembrī plkst. 17.30 Jēkabpils muzeja brīvdabas nodaļā Sēļu sēta norisināsies Šokolādes, karameļu un laimes liešanas darbnīca. Izbaudi ..

Ziemassvētku mandalu meistarklase
7. Decembris, 11:47 Sēļu sēta

Ziemassvētku mandalu meistarklase

19. decembrī plkst. 17.30 Jēkabpils muzeja brīvdabas nodaļā Sēļu sēta aicinām uz Ziemassvētku mandalu meistarklasi kopā ar Ingu Āriņu. Ziema..

21. Novembris, 11:34 Sēļu sēta

"Laimas" labdarības namiņa darbnīca

15. decembrī Laimas labdarības namiņš un Jēkabpils Vēstures muzejs aicina pievienoties labdarības darbnīcā, kurā kopā radīsim īpašas vārdu k..