Ierakumu sveču darbnīca
2. Janvāris, 15:58 Sēļu sēta

Ierakumu sveču darbnīca

7. janvārī no 10.00-15.00 muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” gatavosim ierakumu sveces. Šajā aukstajā laikā Ukrainai var palīdzēt arī ar pa..

Ziepju pušķu darbnīca
6. Februāris, 10:17 Sēļu sēta

Ziepju pušķu darbnīca

25. februārī plkst. 12.00 Jēkabpils muzeja brīvdabas nodaļā Sēļu sēta aicinām uz ziepju pušķu darbnīcu kopā ar Flower bath. Veidosim neticam..

Brošu veidošanas meistarklase
21. Novembris, 14:08 Sēļu sēta

Brošu veidošanas meistarklase

10.12. plkst. 10.00 muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sēta norisināsies brošu veidošanas meistarklase. Ziemassvētku noskaņās, gatavosim brošiņas ..

Ziemassvētku zvaigznes zieda – puansetijas gatavošanas darbnīca
21. Novembris, 11:01 Sēļu sēta

Ziemassvētku zvaigznes zieda – puansetijas gatavošanas darbnīca

1. decembrī plkst. 17.30 muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sēta norisināsies Ziemassvētku zvaigznes zieda – puansetijas gatavošanas darbnīca. Dar..

Adventes vainagu darbnīca
7. Novembris, 12:05 Sēļu sēta

Adventes vainagu darbnīca

24. novembrī plkst. 17.30 muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sēta norisnāsies adventes vainagu gatavošanas darbnīca. Darbnīcu vadīs floristes Olit..

Svētku saldumu darbnīca
3. Novembris, 11:12 Sēļu sēta

Svētku saldumu darbnīca

Pieteikšanās ir noslēgusies. Brīvu vietu vairs nav. 16. un 17. novembrī plkst. 17.30 Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sēta no..

Epoksīda sveķu rotu darbnīca
23. Septembris, 15:12 Sēļu sēta

Epoksīda sveķu rotu darbnīca

15. oktobrī plkst. 12.00 Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļas Sēļu sēta Amatu mājā aicinām uz epoksīda sveķu rotu meistarklasi. Veido..

Dzijas krāsošanas meistardarbnīca
30. Augusts, 12:08 Sēļu sēta

Dzijas krāsošanas meistardarbnīca

17. septembrī plkst. 11.00 aicinām uz dzijas krāsošanas darbnīcu, kas norisināsies Sēļu sētā meistares Asnates Grēves vadībā. Meistarklases ..