27. UN 28.AUGUSTĀ VIESUS UZŅEMS JĒKABPILS UN KRUSTPILS PUSES MĀJAS KAFEJNĪCAS
22. Augusts, 10:52 Sēļu sēta

27. UN 28.AUGUSTĀ VIESUS UZŅEMS JĒKABPILS UN KRUSTPILS PUSES MĀJAS KAFEJNĪCAS

“Mājas kafejnīcu dienas” ir kļuvušas par neatņemamu Latvijas vasaru sastāvdaļu, un šis gads nebūt nav izņēmums. Šovasar līdz pat septembra v..

RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” AUGUSTĀ
15. Augusts, 12:18 Sēļu sēta

RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” AUGUSTĀ

Visas vietas uz darbnīcām jau aizņemtas!!!! No 22. līdz 26. augustam muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sētasākumskolas vecuma bērniem būs iespēja..

Meistarklase
1. Augusts, 14:21 Sēļu sēta

Meistarklase "Koka karotes izgatavošana"

Visas vietas uz darbnīcu ir aizņemtas. 13. augustā plkst. 10.00 Sēļu sētā norisināsies koka karošu gatavošanas meistarklase. Meistarklase ar..

ATCELTA Brīvdabas izrāde “Tikai alus un siers”
26. Jūlijs, 10:48 Sēļu sēta

ATCELTA Brīvdabas izrāde “Tikai alus un siers”

Izrāde Tikai alus un siers tiek atcelta aktieru slimības dēļ. 10. augustā plkst. 19.00 “Sēļu sētā” aicinām uz brīvdabas izrādi “Tikai alus u..

Brīvdabas izrāde
13. Jūlijs, 11:10 Sēļu sēta

Brīvdabas izrāde "Spēlējam Blaumani"

20. jūlijā plkst. 19.00 Sēļu sētā aicinām uz brīvdabas izrādi - komēdiju Spēlējam Blaumani. Ar mīlestību un cieņu pret Blaumani veidots darb..

RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” JŪLIJĀ
11. Jūlijs, 10:42 Sēļu sēta

RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” JŪLIJĀ

Visas vietas uz darbnīcām jau aizņemtas!!!! No 18. līdz 22. jūlijam muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sētasākumskolas vecuma bērniem būs iespēja ..

Noslēgusies ekspozīcijas
8. Jūlijs, 15:48 Sēļu sēta

Noslēgusies ekspozīcijas "Sēlija sirdī" iekārtošanas pirmā kārta

Sēļu sētas Amatu mājā ir noslēgusies ekspozīcijas Sēlija sirdī iekārtošanas pirmā kārta. Ar prieku paziņojam, ka no rītdienas, 9. jūlija, to..

Pastalu darināšanas meistardarbnīca
30. Jūnijs, 16:13 Sēļu sēta

Pastalu darināšanas meistardarbnīca

Visas vietas uz darbnīcu ir aizņemtas. 14. jūlijā plkst. 17.30 aicinām uz pastalu darināšanas darbnīcu Sēļu sētā. Pastalas ir viena no senāk..