Jaunumi

CEĻOŠANAS SPĒLE "ROKITURAS. IEPAZĪSTI KAIMIŅUS"

15. Maijs, 09:54, 2024 Krustpils Pils
CEĻOŠANAS SPĒLE

Rokišķu tūrisma informācijas centrs, sadarbībā ar Jēkabpils, Līvānu un Augšdaugavas novadu tūrisma informācijas centriem aicina sākt 2024. gada vasaras sezonu ar Latvijas – Lietuvas piedzīvojumu spēli „Rokituras — iepazīsti kaimiņus“ un laimēt balvas! 

"Rokituras" ir ikgadēja apceļošanas akcija, ko rīko Rokišķu tūrisma informācijas centrs, aicinot iepazīt Rokišķu apkārtni. Šogad "Rokituras" aicina iepazīt arī kaimiņu - Jēkabpils, Līvānu un Augšdaugavas tūrisma piedāvājumu! 

Spēlē esošie 22 Lietuvas un Latvijas tūrisma objekti pārbaudīs gan orientēšanās, gan plānošanas prasmes. Jēkabpils novadā ceļotājus gaidīs 6 objektos - Krustpils pilīJēkabpils MežaparkāJēkabpils Vecpilsētas laukumā un Tūrisma informācijas centrā, Viesītes muzejā "Sēlija"Gārsenes pilī un Raiņa muzejā "Tadenava". 

Spēle norisināsies no 2024. gada 18. maija līdz 31. augustam. Apceļošanās spēlē aicināti piedalīties gan individuālie ceļotāji, gan komandas.

Spēles dalībnieku reģistrācija:

  • Spēles dalībniekiem jāreģistrējas šādā secībā: katrā apmeklētajā objektā jāskenē QR kods un jāaizpilda tajā esošā elektroniskā reģistrācijas veidlapa.

Spēles norise:

  • Ikvienam, kurš vēlas piedalīties spēlē, jāsaņem spēles pase un informācija pie organizatora - Rokišķu tūrisma informācijas centrā vai Jēkabpils, Līvānu, Augšdaugavas novadu tūrisma informācijas centros. 
  • Spēles pasē ir iekļauts bonusa uzdevums, kas sniedz vairāk iespēju laimēt balvas. Bonusu uzdevums ir uzņemt selfijus jeb pašbildes, kuros redzams apmeklētais objekts. Parādot savas pašbildes tūrisma informācijas centrā, kura teritorijā atrodas konkrētie objekti, par katru objektu saņemiet zīmogu savā spēļu pasē. 
  • Spēlējot spēli un sacenšoties par pirmajām trim vietām, galvenais uzdevums ir apmeklēt pēc iespējas vairāk kartē norādīto objektu. 
  • Katrs apmeklētais objekts tiek novērtēts ar vienu punktu. Par katru veikto bonusa uzdevumu var saņemt vienu zīmogu un vienu papildus punktu. 
  • Visi dalībnieki cīnīsies par trīs galvenajām balvām. Uzvarētāji tiks noteikti pēc savākto punktu skaita.
  • Dalībnieki tiek aicināti publiskot savas aktivitātes @Rokituras Facebook publiskajā grupā vai citos sociālo tīklu kontos, tādējādi veicinot citu dalībnieku iesaisti un popularizējot informāciju par spēli. Publicēšanas veids nav noteikts, tas var būt – ieraksts ar foto vai video. Svarīgi ir norādīt savu atrašanās vietu un izmantot tēmturi #rokituras, kā arī atzīmēt apmeklēto teritoriju un/vai reģionālo tūrisma centru.

! Ņemiet vērā - dažos objektos ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. 

Ieteikt citiem: