Plosta brauciens pa Daugavu
15. Septembris, 10:06 Vēstures muzejs

Plosta brauciens pa Daugavu

17. septembrī plkst. 12.00 Eiropas kultūras mantojuma dienu 2021 ietvaros Jēkabpils vēstures muzejs rīkos plosta braucienu pa Daugavu. Dauga..

Miķeļdienas gadatirgus Krustpils saliņā
14. Septembris, 15:49 Jēkabpils Tūrisms

Miķeļdienas gadatirgus Krustpils saliņā

26. septembrī no 10.00 līdz 15.00 aicinām uz Miķeļdienas andeli Krustpils saliņā. Miķeļi, kurus atzīmējam 29. septembrī, latviešiem ir ruden..

Krustpils pils atvērta ikvienam apmeklētājam
13. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Krustpils pils atvērta ikvienam apmeklētājam

Ievērojot noteiktos drošības pasākumus, muzejs ir atvērts ikvienam apmeklētājam. Aicinām lietot sejas maskas, ievērot 2 metru distanci un de..

PIEDALIES BALTU CEĻA APCEĻOŠANAS AKCIJĀ un IZZINI BALTUS!
9. Septembris, 09:00 Sēļu sēta

PIEDALIES BALTU CEĻA APCEĻOŠANAS AKCIJĀ un IZZINI BALTUS!

Līdz 22. septembrim vēl var paspēt piedalīties Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu organizētajā ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ. Viens no ob..

Glezniecības un tēlniecības izstāde
8. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Glezniecības un tēlniecības izstāde "Pilsētas Daugavas krastos"