Vēstures muzejs

Aicinām iesūtīt receptes
16. Novembris, 10:37 Vēstures muzejs

Aicinām iesūtīt receptes

Jēkabpils Vēstures muzejs organizē vēsturiski izveidojušos Jēkabpils novada kulinārā mantojuma ēdienu un dzērienu recepšu vākšanu un apkopoš..

Tiešsaistes lekcija “Latviešu apģērbs gadsimtu gaitā: tradicionāls, moderns, mītisks un praktisks”
1. Novembris, 09:29 Vēstures muzejs

8. novembrī plkst. 14.00 Jēkabpils Vēstures muzejs savā Facebook kontā aicina uz tiešsaistes lekciju “Latviešu apģērbs gadsimtu gaitā: tradi..

Meistardarbnīca
21. Oktobris, 12:45 Vēstures muzejs

Meistardarbnīca "Krustpils vīriešu tautastērpa bikšu darināšana" pārcelta uz 30. oktobri, tiešsaisti

Jēkabpils Vēstures muzeja rīkotā meistardarbnīca “Krustpils vīriešu tautastērpa bikšu darināšana” pārcelta uz 30. oktobri plkst. 10.00 un no..

No 1. oktobra mainīts Jēkabpils Vēstures muzeja darba laiks
7. Oktobris, 11:08 Vēstures muzejs

No 1. oktobra mainīts Jēkabpils Vēstures muzeja darba laiks

Plosta brauciens pa Daugavu
15. Septembris, 10:06 Vēstures muzejs

Plosta brauciens pa Daugavu

17. septembrī plkst. 12.00 Eiropas kultūras mantojuma dienu 2021 ietvaros Jēkabpils vēstures muzejs rīkos plosta braucienu pa Daugavu. Dauga..

Jaunumi Jēkabpils Vēstures muzejā
25. Augusts, 12:00 Vēstures muzejs

Jaunumi Jēkabpils Vēstures muzejā

Īstenojot projekta “Nemateriālās kultūras un vietējās vēstures mantojuma saglabāšanas, pieejamības un attīstības veicināšana, uzlabojot kult..

Muzeju biedrības Gada balvu 2021 saņem Jēkabpils Vēstures muzejs
29. Jūlijs, 10:55 Vēstures muzejs

Muzeju biedrības Gada balvu 2021 saņem Jēkabpils Vēstures muzejs

LMB Gada balvas pasniegšanas ceremonija šogad kopā pulcēja LMB Gada balvas 2021 nominantus no dažādiem Latvijas muzejiem, žūrijas balvas PAM..

Orientēšanās spēle “Jēkabpils 1990. gadā”
1. Maijs, 09:00 Vēstures muzejs

Orientēšanās spēle “Jēkabpils 1990. gadā”

4. maijā atzīmēsim Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienu, klāsim mājās baltus galdautus, dalīsimies svētku sajūtās ar ģi..