5.-8. Klase

Krustpils pils

Iepazīstiet Krustpils pili! Iespējams šī ir vienīgā pils pasaulē, kuras telpā ir izstādīta automašīna! Krustpils pils ir arī vieta, kur drīkst vārīt ziepes. Piedalieties ziepju darbnīcā. Programmā gūsiet zināšanas ziepju tapšanas vēsturē - uzziniet interesantus faktus par mūsu senču ziepju vārīšanas tradīcijām un lietošanas nolūkiem. Katrs dalībnieks sev pagatavos aromātiskas ziepes no dabīgām izejvielām – kristāldzidrās ziepju bāzes, kurai pievieno Latvijā augušas zāļu tējas un ziedus.

Adrese: Rīgas iela 216B, Jēkabpils
Piesaki apmeklējumu pa tālr. 27008136

Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļa “Sēļu sēta”

“Sēļu sētā” iepazīsiet vidēji turīga sēļu zemnieka saimniecību un uzzināsiet kādus amatus tie ir pratuši. Kā tiek kults sviests un kādā traukā? Un kā noris dzijas vērpšana, miltu malšana? Programmā "Amatnieku darbi" praktiskā nodarbībā to visu iespējams apgūt!

Adrese: Filozofu iela 6, Jēkabpils
Piesaki apmeklējumu pa tālr. 27029039

Disku golfs “Lūša ķepa” Jēkabpils Mežaparkā

Izmēģiniet disku golfu “Lūša ķepa” Jēkabpils Mežaparkā. Disku golfs ir ārpustelpu sporta spēle, kurā spēlētājam lidojošais disks jāiemet grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Disku golfa stiprā puse ir pieejamība: to var spēlēt jebkurā vecumā un nav nepieciešama īpaša fiziska sagatavotība. Disku golfa parka izmantošana un diki bez maksas.

Kalna namiņa darba laiks: Tr. – Pk. 12:00 – 19:00. S. – Sv. 11:00 – 19:00. P.,O. – slēgts
Adrese. Neretas iela 121, Jēkabpils, tālr.26300803