Piedalies vasaras ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ
7. Jūnijs, 12:29 Apmeklētāju centrs

Piedalies vasaras ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ

Visas vasaras garumā, no 7. jūnija līdz pat 22. septembrim, Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioni organizē ceļošanas akciju ..

Jaunumi Jēkabpils Mežaparkā
1. Jūnijs, 16:39 Apmeklētāju centrs

Jaunumi Jēkabpils Mežaparkā

Jēkabpils Mežaparkā tiek piedāvātas jaunas izklaides iespējas.  Mini ekskavators ir jautra un izglītojoša izklaide, kas patiks n..

Jēkabpils tūrisma objekti iekļauti jaunajā tūrisma piedāvājumā “ATKLĀJ! IZPĒTI! IEPAZĪSTI!”
1. Jūnijs, 16:29 Apmeklētāju centrs

Ceļotāji aicināti doties neparastā piedzīvojumā, ko sniegs jauns tūrisma piedāvājums “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti!”. Tā ietvaros i..

Radžu ūdenskrātuves peldvietā Jēkabpilī plīvo Zilais karogs
25. Maijs, 15:45 Apmeklētāju centrs

Radžu ūdenskrātuves peldvietā Jēkabpilī plīvo Zilais karogs

Radžu ūdenskrātuves peldvieta Jēkabpilī jau 12. gadu pēc kārtas ir to labāko Latvijas peldvietu sarakstā, kas ir saglabājušas tiesība..

Atved māmiņu uz “Sēļu sētu”
7. Maijs, 10:28 Sēļu sēta

Atved māmiņu uz “Sēļu sētu”

9. maijā muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” gaidītas ģimenes. Māmiņai šajā dienā muzeja apmeklējums bez maksas. Ik gadu ..

Erudīcijas jautājumu spēle
3. Maijs, 10:00 Apmeklētāju centrs

Erudīcijas jautājumu spēle "Vai zini kā reiz sauca Jēkabpils ielas?"

Līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu 1990.gadā, Jēkabpilī sākās ielu pārdēvēšana. Dažas ielas atguva vēsturisko nosaukumu, ci..

Jēkabpilī atsāk darboties strūklakas
1. Maijs, 11:39 Apmeklētāju centrs

Jēkabpilī atsāk darboties strūklakas