Jēkabpils pilsētas vēstures ekspozīcija iekļuvusi Latvijas Muzeju biedrības Gada balvas 2021 nominantu vidū
23. Jūlijs, 09:52 Vēstures muzejs

2021. gada 28. jūlijā Cēsu Vēstures un mākslas muzejā tiks pasniegta Latvijas Muzeju biedrības Gada balva 2021, kuras mērķis ir apzināt un i..

Krustpils pils atvērta ikvienam apmeklētājam
13. Jūlijs, 13:00 Krustpils Pils

Krustpils pils atvērta ikvienam apmeklētājam

Ievērojot noteiktos drošības pasākumus, muzejs ir atvērts ikvienam apmeklētājam. Aicinām lietot sejas maskas, ievērot 2 met..

Meistardarbnīca “Dokumenti un fotogrāfija. Saglabāšana un restaurācija ”
13. Jūlijs, 11:00 Krustpils Pils

Meistardarbnīca “Dokumenti un fotogrāfija. Saglabāšana un restaurācija ”

24. jūlijā plkst. 11:00 Jēkabpils Vēstures muzejā norisināsies meistardarbnīca “Dokumenti un fotogrāfija. Saglabāšana un restau..

JĒKABPILS BLŪZA DIENAS 2021
10. Jūlijs, 12:45 Jēkabpils Tūrisms

JĒKABPILS BLŪZA DIENAS 2021

20. un 21. augustā Jēkabpilī norisināsies starptautiskais mūzikas festivāls “Jēkabpils Blūza dienas”, kura laikā apmeklētājiem būs iespēja b..

Glezniecības un tēlniecības izstāde
7. Jūlijs, 12:00 Krustpils Pils

Glezniecības un tēlniecības izstāde "Pilsētas Daugavas krastos"

Izstādes “Pilsētas Daugavas krastos” autori ir gleznotāji Aleksejs Naumovs, Ilgvars Zalāns, Jānis Streičs, Ziedonis Bārbals, Laine Kainaize,..

Krustpils pils piedalās informatīvā kampaņā “Atrastā Latvija”
2. Jūlijs, 10:20 Krustpils Pils

Krustpils pils piedalās informatīvā kampaņā “Atrastā Latvija”

Latvijas reģionos no jauna izveidoti un atjaunoti teju 60 kultūras un dabas mantojuma objekti, tai skaitā Krustpils pils. Kultūras ministrij..

Izstāde “Roku rokā māls un tekstils”
2. Jūlijs, 10:18 Sēļu sēta

Izstāde “Roku rokā māls un tekstils”

No 19. jūnija līdz 22. augustam muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” apskatāma Tautas lietišķās mākslas studijas (TLMS) &l..

Leldes Kundziņas gleznu izstāde
1. Jūlijs, 09:00 Krustpils Pils

Leldes Kundziņas gleznu izstāde "Noslēpumu dārzs"

No 1. jūlija līdz 1. augustam Krustpils pilī skatāma Leldes Kundziņas gleznu izstāde "Noslēpumu dārzs". Lelde Kundziņa i..