Izstāde
6. Februāris, 10:48 Krustpils Pils

Izstāde "Abšeronas zīda spārni"

No 2023. gada 10. februāra Krustpils pilī skatāma Azerbaidžānas Goda mākslinieces Innas Kostinas izstāde Abšeronas zīda spārni. Inna Kostina..

Ziepju pušķu darbnīca
6. Februāris, 10:17 Sēļu sēta

Ziepju pušķu darbnīca

25. februārī plkst. 12.00 Jēkabpils muzeja brīvdabas nodaļā Sēļu sēta aicinām uz ziepju pušķu darbnīcu kopā ar Flower bath. Veidosim neticam..

Brīvdienas muzejā
20. Janvāris, 11:01 Krustpils Pils

Brīvdienas muzejā

No 6. līdz 10. februārim katru dienu trīs stundas (plkst.10.00-13.00) Krustpils pilī būs iespēja darboties radošajās darbnīcās „Brīvdienas m..

Ogu zefīra meistarklase
18. Janvāris, 10:22 Sēļu sēta

Ogu zefīra meistarklase

18. februārī plkst. 11.00 Jēkabpils muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sēta aicinām uz ogu zefīra meistarklasi Ogas Kārums meistares vadībā. Gatav..

25. janvārī aicinām uz Senioru diena muzejā
16. Janvāris, 14:30 Krustpils Pils

25. janvārī aicinām uz Senioru diena muzejā

25. janvārī no plkst. 10.00-17.00 aicinām uz Senioru dienu muzejā. Vēsās ziemas dienas kā radītas muzeja apmeklējumam. 25. janvārī Jēkabpils..

11. Janvāris, 16:17 Sēļu sēta

"Sēļu sētas" Amatu mājā ir noslēgusies ekspozīcijas "Sēlija sirdī" iekārtošanas otrā kārta

Sēļu sētas Amatu mājā ir noslēgusies ekspozīcijas Sēlija sirdī iekārtošanas otrā kārta. Amatu māja papildina “Sēļu sētas” kultūrvēsturisko ē..

Piedzīvo virtuālo realitāti
4. Janvāris, 14:34 Krustpils Pils

Piedzīvo virtuālo realitāti

Apmeklējot, Krustpils pili viesiem ir iespēja piedzīvot virtuālo realitāti. 3D brillēs varēsiet ieraudzīt pils Lielo zāli kāda tā izskatījus..

Ierakumu sveču darbnīca
2. Janvāris, 15:58 Sēļu sēta

Ierakumu sveču darbnīca

7. janvārī no 10.00-15.00 muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” gatavosim ierakumu sveces. Šajā aukstajā laikā Ukrainai var palīdzēt arī ar pa..