Ģimenes diena muzejā - Iepazīsti muižas virtuvi
14. Jūlijs, 16:57 Krustpils Pils

Ģimenes diena muzejā - Iepazīsti muižas virtuvi

19. jūlijā no plkst 10.00-13.00 Krustpils pils guvernante ielūdz uz Ģimenes dienu muzejā. Pirms pusotra mēneša durvis vērusi muižas viruves ..

Arta Robežnieka koncertprogramma
14. Jūlijs, 10:59 Krustpils Pils

Arta Robežnieka koncertprogramma "Sieviete un mīlestība"

28. jūlijā plkst. 18.00 Krustpils pilī aicinām uz jēkabpilieša, Dailes teātra aktiera Arta Robežnieka koncertprogrammu - Sieviete un mīlestī..

Vijas Ilzes Dzintares tēlniecības izstāde
19. Jūnijs, 10:56 Krustpils Pils

Vijas Ilzes Dzintares tēlniecības izstāde "LOKĀ. Marmors. Granīts. Dzeja."

No 30. jūnija līdz 1. oktobrim Krustpils pilī skatāma Vijas Ilzes Dzintares tēlniecības izstāde LOKĀ. Marmors. Granīts. Dzeja. Loks – tas ir..

Sākusies akcija
1. Jūnijs, 13:46 Krustpils Pils

Sākusies akcija "APCEĻOSIM LATVIJAS PILIS UN MUIŽAS 2023"