Jēkabpils tūrisma objekti iekļauti jaunajā tūrisma piedāvājumā “ATKLĀJ! IZPĒTI! IEPAZĪSTI!”
1. Jūnijs, 16:29 Jēkabpils Tūrisms

Ceļotāji aicināti doties neparastā piedzīvojumā, ko sniegs jauns tūrisma piedāvājums “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti!”. Tā ietvaros i..

Radžu ūdenskrātuves peldvietā Jēkabpilī plīvo Zilais karogs
25. Maijs, 15:45 Jēkabpils Tūrisms

Radžu ūdenskrātuves peldvietā Jēkabpilī plīvo Zilais karogs

Radžu ūdenskrātuves peldvieta Jēkabpilī jau 12. gadu pēc kārtas ir to labāko Latvijas peldvietu sarakstā, kas ir saglabājušas tiesība..

Erudīcijas jautājumu spēle
3. Maijs, 10:00 Jēkabpils Tūrisms

Erudīcijas jautājumu spēle "Vai zini kā reiz sauca Jēkabpils ielas?"

Līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu 1990.gadā, Jēkabpilī sākās ielu pārdēvēšana. Dažas ielas atguva vēsturisko nosaukumu, ci..

Jēkabpils Mežaparkā uzstādīts āra tenisa galds
30. Aprīlis, 12:15 Jēkabpils Tūrisms

Jēkabpils Mežaparkā uzstādīts āra tenisa galds