Izzinoša pastaiga
5. Novembris, 12:47 Vēstures muzejs

Izzinoša pastaiga "PA BRĪVĪBAS CĪŅU PĒDĀM JĒKABPILĪ"

Aicinām doties izzinošā pastaigā pa dažādām Jēkabpils vietām, apskatot senajās fotogrāfijās mūsdienās redzamās vietas, kas saistītas ..

1. Novembris, 11:59 Sēļu sēta

"Sēļu sēta" uz ziemas periodu slēgta

Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļa "Sēļu sēta" uz ziemas periodu no 01.11.2020. līdz 02.05.2021. slēgta.     &nb..

Muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” top Amatu māja
17. Septembris, 15:02 Sēļu sēta

Muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” top Amatu māja

2020. gada 1.septembrī Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” tika uzsākti plānotie būvdarbi, kas notiek Eiropas..

Seko
10. Septembris, 15:15 Sēļu sēta

Seko "Sēļu sētai" tagad arī Instagarm

Kopš 2020. gada 10. septembra Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļai "Sēļu sēta" ir savs sociālā mēdija Instagram kont..

Uzstādīts jauns vides objekts – soliņš “350”
26. Augusts, 16:32 Jēkabpils Tūrisms

Uzstādīts jauns vides objekts – soliņš “350”

Par godu Jēkabpils pilsētas dibināšanas 350. gadadienai šovasar pilsētā uzstādīts jauns vides objekts - dizaina soliņš ..

Ar devīzi “Pārmaiņas” Jēkabpilī atklāta starptautiska pilsētvides plakātu izstāde
25. Augusts, 16:36 Jēkabpils Tūrisms

Jēkabpils pilsētvidē atklāta multimediāla, starptautiska plakātu izstāde “Jēkabpils 35+0”. Izstādē apvienoti izstādes devīzei &l..

Krustpils pilī atklāta Jēkabpils vēstures ekspozīcija
17. Jūnijs, 13:34 Krustpils Pils

Krustpils pilī atklāta Jēkabpils vēstures ekspozīcija

Jau divus gadus Krustpils pilī projekta Nr.5.5.1.0/17/I/005“ „Kultūras mantojuma saglabāšana un attīstība Daugavas ceļā&r..

Krustpils pils dārzu izdaiļo jauna strūklaka
29. Maijs, 13:46 Krustpils Pils

Krustpils pils dārzu izdaiļo jauna strūklaka

Šopavasar Krustpils pilī turpinās vērienīgi darbi Eiropas Savienības atbalstītā projekta  “Kultūras mantojuma saglabā&scar..

Atbalstīts Jēkabpils Vēstures muzeja projekts „Praktiskais sēlis 3”
13. Maijs, 14:20 Sēļu sēta

Atbalstīts Jēkabpils Vēstures muzeja projekts „Praktiskais sēlis 3”

"Latvijas Valsts mežu atbalstītās Zemgales kultūras programmas 2020" projektu konkursā Jēkabpils Vēstures muzejs ir saņēmis 700 EU..