Noslēgusies ekspozīcijas
8. Jūlijs, 15:48 Sēļu sēta

Noslēgusies ekspozīcijas "Sēlija sirdī" iekārtošanas pirmā kārta

Sēļu sētas Amatu mājā ir noslēgusies ekspozīcijas Sēlija sirdī iekārtošanas pirmā kārta. Ar prieku paziņojam, ka no rītdienas, 9. jūlija, to..

Pastalu darināšanas meistardarbnīca
30. Jūnijs, 16:13 Sēļu sēta

Pastalu darināšanas meistardarbnīca

Visas vietas uz darbnīcu ir aizņemtas. 14. jūlijā plkst. 17.30 aicinām uz pastalu darināšanas darbnīcu Sēļu sētā. Pastalas ir viena no senāk..

Guntas Brakovskas personālizstāde
20. Jūnijs, 09:25 Krustpils Pils

Guntas Brakovskas personālizstāde "Dabas toņi"

No 13. jūnija līdz 31. jūlijam Krustpils pils Marmora zālē skatāma Guntas Brakovskas personālizstāde Dabas toņi. Gunta Brakovska (1950) Māks..

Dāvanas vasaras Saulgriežos
16. Jūnijs, 13:09 Apmeklētāju centrs

Dāvanas vasaras Saulgriežos

Vasaras Saulgrieži ir laiks, kad iepriecināt kādu ar latvisku, vietējo amatnieku vai mājražotāju radītu dāvanu! Priecājamies papildināt pied..

Meistarklase ar keramiķi Daigu Reiņikovu – “Māla trauku gatavošana bez ripas”
9. Jūnijs, 11:38 Sēļu sēta

Meistarklase ar keramiķi Daigu Reiņikovu – “Māla trauku gatavošana bez ripas”

Visas vietas uz darbnīcu ir aizņemtas. 16. jūnijā plkst. 17.30 aicinām uz keramikas radošo darbnīcu Sēļu sētā kopā ar keramiķi Daigu Reiņiko..

Izstāde
3. Jūnijs, 09:39 Sēļu sēta

Izstāde "Latvijas dabas iedvesmotie"

No 2022. gada 26. maija līdz 31. augustam muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” apskatāma Tautas lietišķās mākslas studiju (TLMS) “Austra” un ..

RADOŠĀS DARBNĪCAS SĀKUMSKOLA VECUMA BĒRNIEM “BRĪVDIENAS MUZEJĀ”
2. Jūnijs, 09:57 Sēļu sēta

RADOŠĀS DARBNĪCAS SĀKUMSKOLA VECUMA BĒRNIEM “BRĪVDIENAS MUZEJĀ”

Visas vietas uz darbnīcām jau aizņemtas!!!! No 13. līdz 17. jūnijam muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sētasākumskolas vecuma bērniem būs iespēja ..

Izstāde
29. Maijs, 20:36 Krustpils Pils

Izstāde "Retumu kabineti. Kaislība Eiropā. 16.-21.gs."

No 29. maija līdz 31. oktobrim Krustpils pilī skatāma izstāde Retumu kabineti. Kaislība Eiropā. 16.-21.gs. Izstāde Retumu kabineti. Kaislība..