RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” AUGUSTĀ
15. Augusts, 12:18 Sēļu sēta

RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” AUGUSTĀ

Visas vietas uz darbnīcām jau aizņemtas!!!! No 22. līdz 26. augustam muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sētasākumskolas vecuma bērniem būs iespēja..

Franču komponista Andija Emlēra klavierkoncerts “My own Ravel”
9. Augusts, 11:58 Krustpils Pils

Franču komponista Andija Emlēra klavierkoncerts “My own Ravel”

19. augustā plkst. 19.00 Krustpils pilī izskanēs franču komponista un pianista Andija Emlēra (Andy Emler) solo koncerts “My own Ravel”. Fran..

Meistarklase
1. Augusts, 14:21 Sēļu sēta

Meistarklase "Koka karotes izgatavošana"

Visas vietas uz darbnīcu ir aizņemtas. 13. augustā plkst. 10.00 Sēļu sētā norisināsies koka karošu gatavošanas meistarklase. Meistarklase ar..

ATCELTA Brīvdabas izrāde “Tikai alus un siers”
26. Jūlijs, 10:48 Sēļu sēta

ATCELTA Brīvdabas izrāde “Tikai alus un siers”

Izrāde Tikai alus un siers tiek atcelta aktieru slimības dēļ. 10. augustā plkst. 19.00 “Sēļu sētā” aicinām uz brīvdabas izrādi “Tikai alus u..

Lailas Ilzes Purmalietes koncertprogramma
25. Jūlijs, 11:55 Krustpils Pils

Lailas Ilzes Purmalietes koncertprogramma "Ārijas Elksnes dzīves melodijas"

5. augustā plkst. 19.00 Krustpils pilī izskanēs komponistes un dziedātājas Lailas Ilzes Purmalietes koncertprogramma Ārijas Elksnes dzīves m..

Brīvdabas izrāde
13. Jūlijs, 11:10 Sēļu sēta

Brīvdabas izrāde "Spēlējam Blaumani"

20. jūlijā plkst. 19.00 Sēļu sētā aicinām uz brīvdabas izrādi - komēdiju Spēlējam Blaumani. Ar mīlestību un cieņu pret Blaumani veidots darb..

Senās mūzikas koncerts “O dolce vita mia”
11. Jūlijs, 10:52 Krustpils Pils

Senās mūzikas koncerts “O dolce vita mia”

23. jūlijā plkst. 17.00 Krustpils pils Lielajā zālē izskanēs senās mūzikas koncerts “O dolce vita mia”. Koncerta dalībnieki: Senās mūzikas a..

RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” JŪLIJĀ
11. Jūlijs, 10:42 Sēļu sēta

RADOŠĀS DARBNĪCAS “BRĪVDIENAS MUZEJĀ” JŪLIJĀ

Visas vietas uz darbnīcām jau aizņemtas!!!! No 18. līdz 22. jūlijam muzeja Brīvdabas nodaļā Sēļu sētasākumskolas vecuma bērniem būs iespēja ..