Jēkabpils tūrisma objekti iekļauti jaunajā tūrisma piedāvājumā “ATKLĀJ! IZPĒTI! IEPAZĪSTI!”
1. Jūnijs, 16:29 Jēkabpils Tūrisms

Ceļotāji aicināti doties neparastā piedzīvojumā, ko sniegs jauns tūrisma piedāvājums “Atklāj! Izpēti! Iepazīsti!”. Tā ietvaros i..

Radžu ūdenskrātuves peldvietā Jēkabpilī plīvo Zilais karogs
25. Maijs, 15:45 Jēkabpils Tūrisms

Radžu ūdenskrātuves peldvietā Jēkabpilī plīvo Zilais karogs

Radžu ūdenskrātuves peldvieta Jēkabpilī jau 12. gadu pēc kārtas ir to labāko Latvijas peldvietu sarakstā, kas ir saglabājušas tiesība..

Veikparks Jēkabpilī atklāj vasaras sezonu
21. Maijs, 15:19 Jēkabpils Tūrisms

Veikparks Jēkabpilī atklāj vasaras sezonu

Jau septīto gadu vasaras sezonu atklāj Jēkabpils Veikparks - aktīvās ūdens atpūtas vieta pie Radžu ūdenskrātuves! Iedzīvotāji un p..

Dodies Olimpiskajā pastaigā
11. Maijs, 10:00 Jēkabpils Tūrisms

Dodies Olimpiskajā pastaigā

Olimpiskā mēneša ietvaros Jēkabpils Mežaparkā no 11. līdz 17. maijam ikvienam interesentam ir iespēja doties aptuveni 4 km garā Olimp..

Atved māmiņu uz “Sēļu sētu”
7. Maijs, 10:28 Sēļu sēta

Atved māmiņu uz “Sēļu sētu”

9. maijā muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” gaidītas ģimenes. Māmiņai šajā dienā muzeja apmeklējums bez maksas. Ik gadu ..

Erudīcijas jautājumu spēle
3. Maijs, 10:00 Jēkabpils Tūrisms

Erudīcijas jautājumu spēle "Vai zini kā reiz sauca Jēkabpils ielas?"

Līdz ar Latvijas neatkarības atgūšanu 1990.gadā, Jēkabpilī sākās ielu pārdēvēšana. Dažas ielas atguva vēsturisko nosaukumu, ci..

Jēkabpilī atsāk darboties strūklakas
1. Maijs, 11:39 Jēkabpils Tūrisms

Jēkabpilī atsāk darboties strūklakas