No 5. oktobra Krustpils pilī skatāma Ēsteres Zemītes personālizstāde
4. Oktobris, 13:47 Krustpils Pils

No 5. oktobra Krustpils pilī skatāma Ēsteres Zemītes personālizstāde "Pazudušie bērni"

No 5. līdz 31. oktobrim Krustpils pils marmora zālē skatāma Ēsteres Zemītes personālizstāde Pazudušie bērni jeb Kapseļu ielas aprūpes centra..

Atvērts Apmeklētāju centrs pie Krustpils pils
21. Septembris, 13:59 Jēkabpils Tūrisms

Atvērts Apmeklētāju centrs pie Krustpils pils

17. septembrī, Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros, tika atklāts Apmeklētāju centrs pie Krustpils pils. Šogad mantojuma dienu tēma ir ..

Plosta brauciens pa Daugavu
15. Septembris, 10:06 Vēstures muzejs

Plosta brauciens pa Daugavu

17. septembrī plkst. 12.00 Eiropas kultūras mantojuma dienu 2021 ietvaros Jēkabpils vēstures muzejs rīkos plosta braucienu pa Daugavu. Dauga..

Miķeļdienas gadatirgus Krustpils saliņā
14. Septembris, 15:49 Jēkabpils Tūrisms

Miķeļdienas gadatirgus Krustpils saliņā

26. septembrī no 10.00 līdz 15.00 aicinām uz Miķeļdienas andeli Krustpils saliņā. Miķeļi, kurus atzīmējam 29. septembrī, latviešiem ir ruden..

PIEDALIES BALTU CEĻA APCEĻOŠANAS AKCIJĀ un IZZINI BALTUS!
9. Septembris, 09:00 Sēļu sēta

PIEDALIES BALTU CEĻA APCEĻOŠANAS AKCIJĀ un IZZINI BALTUS!

Līdz 22. septembrim vēl var paspēt piedalīties Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu organizētajā ceļošanas akcijā BALTU CEĻŠ. Viens no ob..

Glezniecības un tēlniecības izstāde
8. Septembris, 09:00 Krustpils Pils

Glezniecības un tēlniecības izstāde "Pilsētas Daugavas krastos"